Devil May Cry 5 na PC za 137,27 zł w cdkeys

Devil May Cry 5 PC – 27,15 GBP (137,27 zł) – Steam

Podana cena uwzględnia 3% rabatu z kodu FB oraz zmianę waluty na GBP.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Devil May Cry 5 na PC za 137,27 zł w cdkeys"

  1. Coś Ci się pomyliło bo przed przemierą cena była poniżej 150zł
   Capcom jest bogiem roku 2019 i tyle w temacie

   1. akurat tego nie śledzę, bo nawet to nie moja cena. Wiem, że z reguły premierówki na PC kosztują około 180 zł, stąd moje zaskoczenie że już dość sporo taniej.

    1. No wiadomo, że nie śledzisz. Z czasem spadnie cena tej gry, ogólnie przeszedłem na devil hunterze i kończę son of sparda i wyszło im wyśmienicie. Bardziej nastawione dla starych fanów serii moim zdaniem, nie polecam zaczynać od 5, nie czuć tej nostalgii

    2. Jak zaczniesz teraz od jedynki i przejdziesz po kolei wszystkie części, to też nie będzie czuć nostalgii. Ona się rodzi z czasem, a nie kolejnymi odsłonami serii.

    3. No prawda, ja zacząłem dawno temu od dmc3 i nie żałuję
     Chodzi mi o to też, że ludzie zaczynają od takich gier jak dark souls np. od 3 części zamiast od 1 czyli od początku

    4. DMC nie jest grą, gdzie historia jest jakoś bardzo ważna, więc jak najbardziej można zacząć od 5. Szczególnie, że gra i tak zawiera podsumowanie poprzednich części.

  2. gra jest mega nudna a design leveli tragiczny….juz czworka byla lepsza…

  1. Proszę pisać na email : Adres email został ukryty przed robotami spamującymi. Włącz JavaScript aby go zobaczyć. Tutaj niemam konta i nie widzę priv

 1. Sprzedam moje prywatne konto Steam z tą gierką za 7 dyszek jakby ktoś był zainteresowany.

 2. Bardzo dobra gra. Przeszedłem ją w około 10 godzin, jest to moja pierwsza gra z serii DMC i bawiłem się bardzo dobrze. Super gameplay i muzyka.