X

«

»

Deus Ex: Bunt Ludzkości w cenie 8,75 zł

muvedigi

Deus Ex: Bunt Ludzkości – 8.75 zł – Steam

Promocja trwa do piątku do południa.

 • Ktoś jeszcze tego nie ma? 😛

  • Ja i nawet nie chcę 😛 Dla jednych gra świetna, a dla mnie szmira jakich mało. Miałem jakąś edycję specjalną to ją sprzedałem 😀

   • DeGreZet_

    Czyli mam rozumieć, że nawet nie grałeś, ale wiesz, że to szmira?

    • Wie, bo sprzedał hehe

    • Oglądałem gameplay i mi to wystarczyło. Jeszcze nigdy się na takim sposobie oceny nie przejechałem. Każdy inaczej ocenia gry, w które będzie grał, więc po co się wcinasz do mojej wypowiedzi?

    • „Wcina się”, bo po coś pewnie tę swoją wypowiedź napisałeś. Tak działa komunikacja.
     W sumie też się jeszcze nie przejechałem na oglądaniu gameplayów, to jeden z najlepszych sposobów rozpoznawania gier dzisiaj. W tym jednak przypadku skusiłem się bardziej recenzjami i kupiłem. Muszę przyznać, że określenie „szmira” pasuje do tej gry jak ulał – fabuła i psychologia postaci są tak płytkie, a próbują stwarzać pozory tak głębokich, że wywołują co najwyżej śmiech lub zażenowanie. Jeszcze mi się wywraca jak widzę tę wywłokę Jensena na trailerach nowej części. Gameplayowo też nieciekawie – niby wszystko ok, ale jest parę rozwiązań tak kretyńskich, że psują całą zabawę.

    • Z ciekawości… grałeś w pierwszego DE?

 • AnonimowyAnonimus

  Akurat zapowiedzieli nową część Deus Exa to sobie przejdę tą :3

 • Jest jakaś wyraźna różnica między tą wersją a director cut?

  • Kamil Dziwota

   Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut (DC) to prawdopodobnie port/konwersja z Wii U, ma gorsze niektóre tekstury, NIE ma złotego filtra, ma więcej błędów, gorszą optymalizację etc., ale za to ma trochę poprawione walki z bossami i opcjonalny komentarz twórców (chociaż dla niektórych może być ciekawy, jeśli zna się angielski), film o tworzeniu gry (po angielsku) etc. oraz wpleciony w grę dodatek „The Missing Link (dla mnie to by była wada, gdyż jest raczej nudny).

   Spolszczenie do DC trzeba ściągnąć z Internetu (większość polskich tekstów i tak jest ukryta w grze, a tylko niektóre trzeba było skopiować z normalnej wersji gry do spolszczenia edycji DC, co może być dyskusyjne np. pod względem moralnym – chyba, że się posiada tę zwykłą wersję, a prawnie i tak pewnie można się przyczepić).

   Przy pierwszym przechodzeniu chyba lepiej kupić Deus Ex: Bunt Ludzkości Złota Edycja, czyli normalna (NIE Director’s Cut) wersja z chyba wszystkimi DLC (razem z dodatkową, krótką misją z ratowaniem DLC czy broniami etc.). „Brakujące Ogniwo” w przypadku tej wersji dodaje się do konta Steam po prostu jako osobna gra, jeśli dobrze pamiętam.

   Deus Ex: Bunt Ludzkości w tej promocji na Muve DIGITAL jest raczej BEZ żadnych DLC.

   PS Chociaż nawet w wersji Director’s Cut to raczej wciąż dobra gra i nie każdy ma z nią takie problemy jak inni, a do gorszej grafiki pewnie też można się przyzwyczaić (lub przejść nawet o tym nie wiedząc czy tego nie dostrzegając). Jednak po co ryzykować czy się męczyć?

   • Dzięki! Akurat na spolszczeniu mi nie zależy a co do grafiki to na moim „gamingowym” laptopie i tak pewnie nie zauważę różnicy. Komentarze twórców – cóż, uniwersum nie znam, fanem nie jestem więc na razie nie są mi potrzebne. Za 8zł się skuszę i zobaczę jak to wyjdzie tym bardziej, że wiele słyszałem o tej grze a nigdy nie miałem przyjemności zagrać.

    • Kamil Dziwota

     Nawet na słabszym sprzęcie zauważysz, że w oryginalnej (zwykłej) wersji jest złoty filtr dodający grze klimatu (chociaż są też i tacy, którzy go nie lubią) oraz raczej lepszą optymalizację.

     Poza tym – nie wolisz jednak kupić Złotej Edycji (np. na promocji w Empiku, że 2 gry z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki w cenie 1 albo może gdzieś indziej) z oryginalną (zwykłą) grą + DLC?

    • Z ciekawości – w wersji sprzedawanej przez Muve nie ma misji z ratowaniem TT? Kupiłem z 2 lata temu Deus Ex: HR nie w wersji DC tylko zwykłej na GMG, i misja tam była.

    • Kamil Dziwota

     Może po prostu miałeś dokupione przynajmniej jedno z trzech DLC, które są także w Złotej Edycji (oryginalna podstawka + 3 DLC). W tej promocji jest sama oryginalna podstawka, więc raczej nie ma w niej zawartych DLC.

     DLC (było dostępne także gratis przynajmniej w niektórych pre-orderach) z Tongiem i dodatkowymi broniami etc. to Explosive Mission Pack:

     deusex.wikia .com/wiki/Deus_Ex:_Human_Revolution_Preorder_Packs#Explosive_Mission_Pack

     greenmangaming .com/customer-reviews/?for=857

    • Pamiętam że kupiłem samą podstawkę, bez tego mission packa – niestety gra wyparowała ze sklepu i zostało tylko DC. Steam pokazuje mi brak DLC do gry – a misja z Tongiem na pewno w niej była.

     Co ciekawe Explosive Mission Pack zawiera Automatic Unlocking Device, czyli instant-hack do wszystkiego – coś co zobaczyłem dopiero w DC, a czego w tej podstawce z GMG nie było. Ki diabeł?

    • Kamil Dziwota

     Już wiem! Ty pisałeś o misji, w której spotykasz starego Tonga, to ona jest normalnie dostępna bez dodatku. Ja miałem na myśli misję z DLC lub pre-ordera, w której ratuje się syna Tonga.

     Tu jest filmik z przejścia tej misji z pre-ordera/DLC (zajmuje mniej niż 15 minut) – youtube .com/watch?v=S1V0bT1yoFg

    • Kurcze, jestem prawie pewien że ta misja też była w tej wersji z GMG…ale głowy nie dam, gdyż grałem w nią ponad rok temu i mogło mi się pomylić z DC. Musiałbym pobrać całą grę jeszcze raz żeby sprawdzić i pewnie kiedyś to zrobię dla zabicia ciekawości. Dziękuję za pomoc. 🙂

 • Ta gra ma region EU czy GLOBAL?