Destiny 2 - Expansion Pass za 85,61 zł (lub 77,05 zł dla subskrybentów Monthly)

-43% – Destiny 2 – Expansion Pass – 19.99 Euro (85,61 zł)

Subskrybenci Humble Monthly Bundle zapłacą 17.99 Euro (77,05 zł)

Promocja potrwa 6 dni. Dzięki za cynk, Marek, Jakub Desolator!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Destiny 2 – Expansion Pass za 85,61 zł (lub 77,05 zł dla subskrybentów Monthly)"

 1. z reddita:

  Note

  This only includes The Curse of Osiris and Warmind. It will not give you access to the upcoming Forsaken expansion pack, nor will it give you access to any of the expansions next year.

  1. Widzę, że trend do wydawania kilku Season (Expansion) Passów do gry trwa w najlepsze.

  2. Dobrze będzie jak ktokolwiek będzie jeszcze w to grał do czasu wyjścia z dodatków z drugiego expansion passa bo już jest ciężko na niektórych platformach znaleść ludzi do gry.

  3. ExpPass, który faktycznie nie daje całości, płać, płać w nieskończoność…

 2. Najgorsze jest to, że inni gracze w PVP, jak i PVE mają znaczną przewagę z tymi dodatkami nad osobami posiadającymi wyłącznie gołą wersję. Chociażby w posiadaniu lepszych i mocniejszych broni, o pancerzach nie wspominając.

  1. Nie wiem jak to jest w destiny 2 ale w destiny nie liczy się jaka dobra jest twoja broń w pve bo w pvp wszyscy są zrównywani do tego samego poziomu aka liczą się umiejętności i dobre oko (zobacz przeciwnika szybciej niż on cie zobaczy) a nie dmg broni.

   1. Skalowanie dalej jest takie samo i umiejętności dalej mają znaczenie, ale część broni czy legendarnych czy egzotycznych z dodatków, szczególnie strzelby czy snajperki są znacznie lepsze jeśli chodzi o perki i możliwości niż cokolwiek innego z podstawki.

    1. Typowa gra na wyciągnięcie kasy w chamski sposób. Rozumiem raz podstawa, tańsze małe dodatki, ale dobre lub SP. Ale nie tak, że na całość łącznie wyda się tylko co za dwie gry czy więcej. A jeśli dodatki, DLC itp. dają przewagę to pokazuje podejście firmy do graczy. Płacisz albo jesteś gorszy.

   2. Zwłaszcza ze dwa najlepsze exotici pvp są z podstawki, to ma sens 😉

  2. Każdy z dodatków zwiększa maksymalny poziom postaci o 5 poziomów. Gracze bez dodatków mogą dobić tylko do 20 poziomu :/ W sumie zastanawiałem się nad kupnem, ale widzę że dodatki zbierały przeciętne oceny (5/10). Poczekam na jeszcze większe obniżki.

   1. Jeśli zależy Ci na samym poziomie to możesz chyba samo warminds kupić na jakiejś promce bo ono samo chyba już zwiększa lvl capa do 30 przez co CoO nie jest potrzebne. A przynajmniej gdzieś było takie info.

    1. Tyle że warminda bez ozyrysa nie odpalisz…
     Co do samych dodatków, pierwszy mega ujowy, drugi ujdzie

    2. Z tego co widze na kilku stronach i wątkach na reddicie, dodatki są niezależe od siebie. Można warminda odpalić bez CoO, ale więcej czasu zajmie wbijanie light level 300.
     A oba dodaki nie warte swojej ceny i tak.

    3. Fakt, sprawdziłem w battle net, warminda mozna bez ozyrysa 🙂
     Warmind jeszcze da się pograć, ale Ozyrysa lepiej sobie darować, chyba że będzie się chciało iść w Forsaken, wtedy trzeba mieć oba

 3. nie warto sam kupiłem i żałuje o ile w samą podstawkę grało mi się super (moja pierwsza gra tego typu gdzie grałem z ludzmi po sieci i pierwszy wspólny rajd) tak dodatki to strata czasu i wyrzucone pieniądze w błoto.

 4. Najlepsze jest w tym, że kolejny dodatek do Destiny 2, który zapowiada się wyjątkowo ciekawie i jest powiązany z najlepszą postacią w tej grze Cayde 6, nie należy do Season Pass i trzeba go kupić osobno za ponad 100 złotych 🙂
  Taken King v. 2.0
  Fajna były reakcje ludzi po ujawnieniu dodatku Forsaken. Na początku była ogólna radość i że w końcu zaczęli słuchać community, a potem podali cenę i zrobiło się mniej przyjemniej 🙂