«

»

Polecamy Deep Sky Derelicts za 25,29 zł w GOG.com

-65% – Deep Sky Derelicts – 25,29 zł

 • wygląda jak darkest dungeon

  • Troszeczkę. Zoba rozgrywkę albo screenshoty.

 • Bardzo szczegółowy opis, dzięki 🙂

 • Yarin

  Fajne miejsce do czytania podczas podróży busem.
  Dzięki.

 • @lowcygier-7b4848a738dcc0cdec27a76906693b3e:disqus
  Coś system komentarzy na blogu Ci szwankuje albo ostro je cenzurujesz. Już dwa napisałem i żadnego nie widać na stronie.

  • Coś musi nawalać, nawet nie mam tam żadnej moderacji włączonej. Nie pierwszy raz coś wisi, bo zdarzało się, że ktoś pisał komentarz a nie mogłem odczytać, bo cała sekcja komentarzy się nie wyświetlała. Żadne powiadomienie nie przyszło dziś na maila.

   • Nie możesz Disqusa zainstalować?

    Na marginesie. Nie myślałeś, żeby się gdzieś zatrudnić? Idealny byłoby GOL. Pisałbyś dalej wartościowe teksty o RPG i przy okazji może zerknąłbyś w tvgry, jak się filmiki robi.

    • Niby pisałem do „RETRO”, ale czasopismo się nie sprzedało, jeden z tekstów miał trafić do CD Action, tyle że temat z czasem umarł bo chcieli chyba łatać dziurę w przypadku gdyby ktoś z redakcji się nie wyrobił na deadline z własnym artykułem.

     GOL może nie byłby zły, ale co innego pisać z własnej chęci, a inaczej na pewno jak właśnie jest jakiś deadline, narzucony temat. Filmików parę zrobiłem, ale muszę poćwiczyć na dykcją i naturalną intonacją ;p

    • Może z GOL mógłbyś się jakoś dogadać na zasadzie pisania tekstów jako ekspert od RPG. To jest najlepsze miejsce, gdzie mogłaby trafić Twoja treść. Sam też byłbym zadowolony, bowiem widzę jak spada wartość ich recenzji. Stają się wyrobnikami. Nie zależy im. Przechylają się w stronę opinii. Zapominają o podstawowych składowych tytułów.
     Druga opcja to PurePC. Teoretycznie portal ukierunkowany na sprzęt, jednakowoż jak wszystko teraz, dywersyfikują treść, więc powinni chętnie przyjąć również coś o grach. Swoją drogą GOL znowuż zaczął częściej umieszczać wpisy o sprzęcie.

     Wygrzebałem z bloga kopię ostatniego postu do Ciebie a propos Fallouta.

     Przeceniasz rolę medium, jako główny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Zasięg, promocja, powiązania, SEO itp. grają większą rolę.

     Skrypt jak najbardziej wartościowy, jednak co do samego filmu mam parę konstruktywnych uwag.

     O ile nie zaburzy to klimatu czy obranego kierunku pierwsze 5 sekund powinno zaczynać się treścią, która zatrzyma na dłużej.
     Dla rozładowania wydźwięku referatu oraz przywrócenia uwagi podczas dłuższych bądź bardziej skomplikowanych wywodów potrzeba wstawki humorystycznej albo ciekawostki.
     Przydałoby się poprawić dykcję, tempo wypowiedzi oraz rozłożenie elementów w filmie. Sama treść wysokiej jakości dla wymagającego wrażeń współczesnego widza, to za mało. Liczy się forma. To ona przyciąga. Wiele osób potrafi pozytywnie wypowiadać się na temat materiałów wyłącznie na podstawie miłego w odsłuchu głosu. Jak się takiego nie ma, trzeba nadrabiać wiedzą na temat aparatu mowy jako narzędzia.
     Przydałby Ci się lepszy mikrofon.
     Przed uploadem postarałbym się parokrotnie obejrzeć swoje dzieło próbując się wczuć w skórę obcej osoby. Wyłapać samemu minusy i wpadki oraz elementy, które można poprawić. Jeżeli temat jest nośny, możesz również porównać do innych filmików.

     Życzę powodzenia, bo masz już dużo, tworzysz rzeczową treść zasługującą na popularność.

     PS
     Mimo wszystko zastanów się nad Disquesem na swojej stronie. Kto wie ile wpisów straciłeś z powodu błędu bloggera.

 • Swoją drogą, fani RPG mogą kupić Neverwinter Nights Enhanced Edition na androida za 8,49 zł w google play. Siege of Dragonspear jest z kolei za 5 zł. Taka promka (bodajże 7 dni będzie trwać) w związku z obchodami dwudziestej rocznicy Baldur’s Gate.

 • Z jakiegos powodu mam te gre na steamie, a nie przypominam sobie zebym ja kupowal.

  Byla gdzies rozdawana, albo w early access za darmo?