Promocja na Assassin's Creed Odyssey
  Polecamy

Deals with Gold i Spotlight Sale w brazylijskim regionie Microsoft Store - Assassin's Creed: Odyssey Ultimate Edition za ok. 46 zł! (06.10)

Godzinę temu opublikowaliśmy aktualne promocje Deals with Gold i Spotlight Sale obowiązujące w polskim regionie Microsoft Store. Niestety ceny gier Xbox One przygotowane dla polskich graczy nie należą to najniższych :/ Dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się promocjom na gry Xbox One w brazylijskim Microsoft Store (zakupy w brazylijskim MS Store nie wymagają użycia VPN).

Promocje oznaczone gwiazdką są przeznaczone wyłącznie dla posiadaczy aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold (6 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold to koszt ok. 106 zł).

Poradnik jak kupować tanie gry Xbox One w brazylijskim Microsoft Store znaleźć można w rozwinięciu wpisu.

Tanie gier Xbox One w brazylijskim Microsoft Store

Aby skorzystać z dobrodziejstw brazylijskiego regionu MS Store i kupować tanio gry Xbox One, należy:

Krok 1. Kupić giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:
– G2A: 100 BRL za 76,63 zł lub 200 BRL za 151,82 zł lub
– GAMIVO: 100 BRL z kodem COZY2 za 80,96 zł

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupić grę na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki z artykułu a następnie, na karcie gry przycisk Comprar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja karty podarunkowej ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z giftcardu środki zostają przypisane do konta w Microsoft Store – mogą zostać użyte w trakcie kolejnych zakupów.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.