DD na Gamersgate - Gratuitous Space Battles + taniej Dead Island oraz Binary Domain

Gratuitous Space Battles Complete Pack – £4
Trwają również promocje na:
Bulletstorm za £4.95 [GFWL]
Real Estate Empire za 3.38£, Real Estate Empire 2 i Real Estate Big$hot po 3,74£
Dead Island GOTY – £5.08, Dead Island Upgrade Pack – £2.70, DLC: Ryder White – £2.70, Bloodbath Arena – £2.70 [STEAM]
Binary Domain – £4.99, Binary Domain Collection – £5.61, DLC: Dan Marshall Pack i Multiplayer Map Pack po £0.63 [STEAM]

 

 Dodatkowe -5% ceny po użyciu kodu: elder-geek.com

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "DD na Gamersgate – Gratuitous Space Battles + taniej Dead Island oraz Binary Domain"

 1. Czemu te wszystkie ceny są w funtach ? Do tej pory były w euro, i łowcy mają końcówkę .pl a nie co.uk, bardzo to mylące.

  1. Jest w funtach, bo w takiej opcji jest taniej. Choćby o parę groszy, ale w prawie wszystkich ofertach sklepu można coś dorwać taniej kupując na stronie zakończonej .co.uk. Przykład?

   Dzisiejszy DD – 19,05 zł na stronie podanej wyżej, 20,75 zł na analogicznej, zakończonej .comem.
   Jeszcze inny, być może bardziej dobitny:
   Real State Empire – 16,09 zł, w przeliczeniu za euro – 21,08 zł, itd.

   Mógłbym, rzecz jasna, podawać linki do obu stron, ale kto świadomie wybierze opcję droższą, kiedy tańsza, często znacząco, leży mu pod nosem 😉

  2. A czy można kupować z tego samego konta na .uk, jeżeli wcześniej zakładałem na .com ?

  3. kamil_999666:

   1. Można. Konto masz jedno, strony regionalne są różne. Identycznie jak na Steamie. W Polsce możesz bezpiecznie i zgodnie z regulaminem kupować albo na „com” (ceny w euro) albo na „co.uk” (ceny w funtach).

   2. Tak, w 90% sytuacji w dolarach jest najtaniej. Z tym, że po pierwsze, bez zabawy z proxy, do strony dolarowej się nie dostaniesz (nie polecam podawać danych karty przez proxy). Po drugie, część gier ze strefy dolarowej ma restrykcje regionalne (na przykład Dead Island GotY) i w Polsce ich nie aktywujesz. I po trzecie, wiadomo jak się może skończyć zabawa ze strefami regionalnymi…

  4. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, czuję się wyedukowany 🙂 Mam nadzieję że osoby który miały niedostateczną wiedzę również się czegoś dowiedziały. Pamiętam że raz kupiłem tam Reaga w dolarach bez żadnej zabawy w proxy, nie wiem czy to był ich błąd czy mój net z komórki tak różnie odnajduje się w sieci (gdy jakaś strona stara się ustalić moje miejsce zamieszkania po IP czasem okazuje się że mieszkam w dziwnych częściach kraju, i prawie nigdy w tych samych 🙂 np. na Filmwebie)

  1. DI GotY kupione za euro lub funty, działa bezproblemowo w Polsce. Wersji kupionej za dolary, nie da się aktywować. Jeśli nie jesteś pewien jaką wersję kupujesz, rzuć okiem na linka do gry:
   „DD-DIGOTYEU” – wersja europejska, dobra,
   „DD-DIGOTYNA” – wersja US, nie zadziała.