Premiera Dead Cells: Return to Castlevania

Data premiery Dead Cells Return to Castlevania ujawniona! Promocja na pre-order dodatku w Epic Games Store

Poznaliśmy w końcu oficjalną datę premiery Dead Cells: Return to Castlevania. Najnowszy dodatek zadebiutuje na rynku już 6 marca 2023 roku na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Z tej okazji sklep Epic Games przygotował specjalną ofertę, w ramach której pre-order DLC zakupicie 27% taniej, za jedyne 30,66 zł.

Najnowszy dodatek wymaga do działania podstawowej wersji gry Dead Cells:

Premiera Dead Cells: Return to Castlevania została zaplanowana na 6 marca 2023 roku.


Nowe rozszerzenie do Dead Cells stanowi dosłowny hołd dla klasycznych odsłon serii Castlevania. W ramach piątego dodatku fabularnego, dzięki współpracy z firmą Konami, gracze zostaną przeniesieni do kultowego zamku Draculi i na prośbę Richtera Belmonta stawią czoła jego władcy. W nasze ręce oddanych zostanie czternaście nowych broni, znanych z cyklu o zabójcy wampirów. Sedno rozgrywki nie uległo znaczącym zmianom, podobnie jak oprawa graficzna, towarzysząca nam podczas zwiedzania dwóch nowych biomów. Warstwa audio została natomiast wzbogacona o prawie 50 utworów, dobrze znanych fanom serii Castlevania 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.