Promocja na Darksiders 3

Darksiders III za połowę ceny w Indie Gala Store

-49% – Darksiders III – $30.59 (116,01 zł) – Steam

Oferta potrwa 2 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darksiders III za połowę ceny w Indie Gala Store"

 1. Still not close, still not close… 50zł i insta buy. A może będzie w którymś Monthly xD

 2. Więc dożyłem czasów gdy gry w promocjach jak ta kosztują tyle co premierówki kiedyś.
  Polityka cenowa CDP dobiegła końca ale nasze wypłaty nadal takie sobie i gry to nadal towar luksusowy.

  1. Dlatego trzeba czekać 2-3 lata po premierze i na cebule za 20 zł kupować jak już. Swoją droga często nawet lepiej później kupić, bo A taniej, B zdążą już połatać gierkę miliardami patchów.

   1. Akurat w tym przypadku czekanie na patche nie było dobrym pomysłem. Pierwszy patch po premierze znacząco obniża poziom trudności, bo wszyscy „hardkorowi” gracze masowo wystawiali negatywne recenzje za to, że ilość klatek nietykalności podczas uników nie była taka wielka jak w przypadku Dark Souls / Wiedźmin 3, więc nie można było brać ciosów „na klatę” podczas uników.

    Dla mnie strasznie miłą odmianą była potrzeba robienia uników przed ciosami, a nie w trakcie ciosów.

    1. Patch nie obiniżył poziomu trudności, tylko dodał nowy poziom trudności. Jak chcesz grać na oryginalnym poziomie trudności, to nadal możesz. A tak na prawdę to nie jest niższy poziom trudności per se. Nazywają go classic mode i głównie się różni tym że uniki działają natychmiastowo (przerywają animację ataku, zamiast blokować postać na czas animacji przed wykonaniem innego ruchu, a nie że za mało i-frames było), a także używanie itemów działa natychmiastowo (mniejsza szansa na śmierć w tłumie w trakcie próby wyleczenia się) – rzeczy do których fani jedynki i dwójki byli po prostu przywyczajeni. Można też zapisywać grę częściej. Życie i siła przeciwników, ich liczba, ataki i takie tam, nie zostały zmodyfikowane. No i jak wspomniałam, nie musisz z tego trybu korzystać jak nie chcesz, możesz grać z takimi samymi parametrami jak gra wystartowała.

  2. Ale polityka cenowa CDP nic nie ma do tego, po prostu przez to że jesteśmy w uni ,,musimy” mieć równe ceny co niemiec a ze wypłaty stoja w miejscu to już EU jak i wydawców mało interesuje

 3. Miesiąc temu za 90zł kupiłem wersję pudełkową – myślałem, że przepłaciłem, ale sentyment do Darksiders był ogromny. Teraz wydaje się, że te 90zł to nie była zła cena, zwłaszcza, że dostałem za to piękną edycję pudełkową.

   1. przez olxa znalazłem mały sklepik i sprawdziłem jego oferty na allegro. Jak wszystkie edycje pudełkowe miałyby wyglądać jak ta z Darksiders 3 to jestem za.