-62% – Dark Souls Remastered – $14.99 (57,60 zł) – Steam

Promocja potrwa 3 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dark Souls Remastered za 57,60 zł w Indie Gala Store"

   1. Przejdzie spokojnie 🙂
    Jedyne czego Dark Souls wymaga to cierpliwość :p
    Jedynkę zresztą łatwiej niż sequele jest przypadkowo rozwalić, w tym sensie że część standardowych stylów gry pozwala niemal bezproblemowo przebić się przez 90% jej kontentu.

    1. Słusznie, jednakże to pierwsza styczność z Soulslikeami jest najtrudniejsza. Cierpliwości i pewnych zachować trzeba się nauczyć. Każdą kolejną część przechodziło mi się łatwiej.

    2. Mi akurat tego nie musisz mówić, bo na serii już zęby zjadłem. IMHO po ograniu wszystkich części to jedynka wydaje mi się najłatwiejsza. Gra jest dużo wolniejsza od takiego DS3, bossowie mniej agresywni(z wyjątkiem Manusa z dodatku) a regularni przeciwnicy są mało wymagający jeśli ogarnia się mechaniki gry.

     Tak przy okazji: z jakiegoś powodu nie ogarniam parowania w DS1, chociaż w DS2 i DS3 nie mam z tym problemu…

    3. A to ciekawe z tym parowaniem, bo w DS1 masz tzw. instant parry frames i generalnie dosyć szerokie okienko czasowe. Więc jest to tutaj dla ludzi zwykle najłatwiejsze (nie licząc Sekiro, które opiera się na tej mechanice, więc siłą rzeczy nie może być wyjątkowo wymagające).
     Moim zdaniem jedynie BB ma porównywalnie łatwą mechanikę parowania, bo oprócz całkiem szerokiego okienka można parować na odległość.
     DeS jest chyba porównywalne z DS1, ale niestety sam jeszcze nie grałem, więc nie jestem pewien.