Promocja na Dark Souls 3
  Polecamy

Dark Souls III na Xbox One za ok. 40,88 zł w brazylijskim Microsoft Store oraz 72,49 zł w polskim Microsoft Store

Promocje na gry Xbox One w polskim MS Store:

Promocje na gry Xbox One w brazylijskim MS Store:

Ultimate Game Sale 2020

Wyprzedaż Ultimate Game Sale 2020 w Microsoft Store trwa do 25.08.2020 r. Lwia część promocji wymaga posiadania subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli nie macie aktywnego Golda skorzystajcie z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 22,89 zł, 6 miesięcy za 102,49 zł, 17 miesięcy za 215,74 zł.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store znajdziecie w dalszej części wpisu.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store:

  • G2A: 100 BRL za 83,46 zł
  • GAMIVO: 100 BRL za 65,68 zł z kodem 3RDBIRTHDAY7
  • Eneba: 100 BRL za niego 74,18 zł z kodem LOWCYGIER

Krok 2.ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

UWAGA

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.