gamersgatelogo1Saints Row 2 – €2.49 lub £1.74 (Steam)

Ponadto w ramach cotygodniowych obniżek taniej można nabyć:

Divine Divinity – €1.70 lub £1.36
Beyond Divinity – €1.70
lub £1.36
Divinity Anthology – €10.18
lub £6.10
Disciples III: Renaissance – €4.99 lub £3.74
Disciples III: Resurrection – €4.99
lub £3.74
Disciples III Gold Edition – €7.49
lub £6.24
Gry Paradoxu do 75% taniej
Trylogię Deus Ex wraz z dodatkami

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal w Gamersgate – Saints Row 2"

    1. Gra niby fajna, ale pograłem może z 5h, bo jak na moje nerwy to nie da się grać. Sorry, poprawka, grać się da, tylko jest to frustrujące. I jest milion patchy, są nieoficjalne mody, poprawki, grzebanie w plikach konfiguracyjnych i inne pierdoły. Ale nigdy, ale to nigdy nie jest tak, że gra działa w 100% ODPOWIEDNIO. Nawet jak jesteś blisko, to czujesz, że jest albo ciut za szybko, albo ciut za wolno i przez cały czas wiesz, że jest coś po prostu nie tak. I nie chodzi o sprzęt, bo mam bardziej niż odpowiedni dla tej gry. Coś jest po prostu bardzo nie tak, z optymalizacją. Jeżeli potrafisz przymknąć na to oko i nie wpadać w paranoje jak ja, to pewno gra jest fajna. Po pomysłów ciekawych sporo, humoru dużo i wydaje się być to fajna wariacja na temat GTA. Ale ja nie potrafię grać jak mi coś tak dziwnie nie pasuje. ;)))

  1. Daj mi ktoś w końcu promo na FarCry 3 oraz Future Soldier na kod steam ! 😀

    1. Na to pierwsze najprędzej amazon, a na to drugie chyba tylko steam. tyle tylko że i tak będzie uPlay więc to nie ma sensu.