gamersgatelogo1

Rage – €7.40 lub £4.75 – steam

Ponadto po obniżonej cenie można nabyć:

DiRT 2 – €3.08 lub £2.37 – steam
DiRT 3 – €6.44 lub £4.83 – steam

Trwa również Kiss Games Midweek.

Ceny z kodem zniżkowym – elder-geek.com

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal w Gamersgate – Rage"

  1. I? Jak sobie kupisz poza Steamem to wtedy już masz na Steamie (i to nawet po polsku).
   Właśnie na takich ludziach jak ty zarabia cenega.

  2. Że co? Kupienie poza Steamem kodu na platformę Steam niczego nie zmienia, bo kodu nie da się zarejestrować. Chyba że jest jakaś tajna metoda rejestracji, o której nie wiem?

  3. M4ksiu,
   czy tajna, nie wiem. Ale Rage z GG działa normalnie na polskim Steamie. Bez żadnych VPNów czy innych wynalazków. Polski też jest (przynajmniej przy poprzedniej promocji był, wątpię aby to się zmieniło). Tyle, że drogo coś, był już taniej na GG (bodajże 3 funty).

  4. Kupiłem niedawno w jakimś brytyjskim sklepie z dodatkiem za niecałe 3 funty, żadnych problemów z aktywacją i dostępny jest język polski.

 1. to bardzo dziwne, gdyz ja mam rage na steamie, a mieszkam w polsce? ba nawet kupilem w polskim sklepie. Przypadek? nie sadze

 2. Dobra, ale ponownie. Kupiłeś w polskim sklepie pewnie jako fizyczną kopie gry, która niejako „dodała się” do Twojego konta Steam. To nie oznacza, że kody kupione na Steam da się zarejestrować na nim. W szczególności, że sama gra nie jest dostępna w naszym regionie na Steamie – miałem z tym zgryz ponad tydzień temu i oddałem kod znajomemu, który został kupiony na game.co.uk.

 3. To zależy od gry i nie wiem po co robisz takie wielkie halo z czegoś o czym wiadomo od dawna. Jedne gry są niedostępne u nas na steam i można je kupić u nas tylko w pudełku, ale tak jak rage da się go kupić gdziekolwiek online i dodać do steam i będziesz miał go na koncie.

 4. Nie robię wielkiego halo. Po prostu ostatnio zakupiłem Rage’a i się przejechałem. Pomoc techniczna Steam również twierdzi, że nie da się gry zarejestrować z powodu blokad regionalnych – z tego samego powodu nie da się jej w ogóle kupić przez Steam mając „polskie” konto Steam. To jest moje doświadczenie z ostatnich kilku tygodni, którym się dzielę. Nie widzę tu żadnego „wielkiego halo”. Jeśli ktoś jest graczem niedzielnym, to widząc wymarzoną promocję nie zastanawia się nad takimi aspektami – dlatego warto je poruszać. W szczególności że takich informacji tu nie ma, więc stały użytkownik serwisu może nastawić się na całkowity brak problemów.

  1. Robisz wielkie halo, bo w przypadku Rage to o ile grę zakupiłeś na game.co.uk, a nie z innego źródła to powinna Ci się ona normalnie aktywować, ponieważ ja też kupiłem Rage w tym sklepie i nie miałem żadnego problemu z aktywacją, a mieszkam w Polsce.

  2. Nie wiem jak mam do Ciebie mówić. Zakupiłem na game.co.uk. Gra nie dała się zarejestrować. Pomoc techniczna Steam wyraźnie odpowiedziała:

   The message „Steam Error: Game not available in your territory”, indicates that the game you have purchased is restricted to the territory where it was sold.

   Territory restrictions are noted on the packaging of the game or on the Steam Store page.

   If you have purchased a retail version, please contact your reseller for a refund, as Steam Support cannot make changes to territory restrictions.

   Skąd wynika Twoje stwierdzenie, że robię wielkie halo? Nie wiem. Opieram się na własnych doświadczeniach, a mój przypadek wyglądał w taki właśnie sposób.

 5. nie mam pojecia jak to wyglada z samym Rage, natomiast po dyskusji ze steam support nt. Rage: The Scorchers, zostalem zapewniony o bezproblemowej rejestracji zakupu poza oficjalnym terytorium C1/Cenega.