Daily Deal na Steamie - Deus Ex Human Revolution

steamlogoDeus Ex : Human Revolution  – 2,99€(Augumented Edition – 6,99€)
Deus Ex : Human Revolution : The Missing Link  – 1,74€
Deus Ex : Human Revolution : Explosive Mission Pack  – 0,49€
Deus Ex : Human Revolution : Tactical Enhancement Pack – 0,37€
Deus Ex : Human Revolution : Tactical Enhancement + Explosive Mission – 0,74€

Oferta ważna do jutra do godziny 19-tej.

Wciąż trwają weekendowe promocje na Counter Strike : Global Offensive i Borderlands 2.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Deus Ex Human Revolution"

 1. sprzedalem zaproszenia do bety nowego steama i kupilem te DLC 😀

  1. A ja mam inne pytanie. Jakimś cudem dostałem się do tej bety. Jak się z niej wypisać? Sprawdzałem w opcjach konta i nie widzę takiej możliwości. Wiecie jak to zrobić? Dzięki. 🙂

  2. @janek
   nie da sie z tego wypisac, ostatecznie i tak kazdy to bedzie miał

   @rkrd
   zaproszenia te mozna sprzedac na „rynku” steama tyle ze z tego co widze cena spada na łeb na szyję i pewnie za kilka dni nic to juz nie bedzie warte

  3. No to niezłe biznesy, wystarczy dołączyć do grupy i dostaje się to za free, plus zaproszenia dla znajomych. Zdeka skurwysyństwo zarabiać na czymś co jest powszechnie dostępne i darmowe.

 2. To jest wręcz nie do opisania co się ostatnio wyprawia XD skąd na to wszystko wziąć pieniądze… aż boję się co będzie jak MUVE jednak wystartuje ze swoim wiosno/lato/jesienio/zimo-braniem (bo szczerze mówiąc, kto wie kiedy wystartują)

  1. Muve jest konsekwentne – nie zmieniają zdania ot tak. Pisali miesiąc temu, że za chwilę wiosnobranie – teraz też tak piszą ;>

 3. 6,99 euro, nieźle, tyle to ja zapłaciłem za sam dodatek do Deusa. Ciekawe czemu cena nowego Deusa tak szybko szła w dół, gra zła nie jest.

  1. Ta gra ma już prawie 2 lata, kto chciał to już dawno kupił. Reszta może weźmie za te 3€.

  1. Za tą cenę warto. Nie jest to może najlepsze DLC na świecie, ale jako dodatkowy kawałek to trzyma poziom. Szkoda tylko, że nie jest zintegrowane z grą.

 4. A ) Square Enix ma jakieś kłopoty finansowe? Masywne wyprzedaże ich tytułów ostatnio….
  B ) Nie ma co liczyć na muve. Jedyna ciekawa rzecz to Bordersy ,które kto chciał to już kupił. Tego czego ja szukałem (np.Skyrim) nie mają w digitalu. A nawet jak ruszy to patrząc na ostatnie promocje raczej czkawką im się te wiosnobranie odbije. No chyba,ze zaskoczą i dadzą Tomb Raider za 3 dychy.
  C) A deusa warto kupić szczególnie za taką cene 🙂 Gra na jeden raz co prawda ;p

  1. A nie przebywasz przypadkiem w jakimś innym regionie ? Bo widać przekreśloną cenę która jest wyższa niż ta dla Polaków etc.

  2. To samo ma mój kumpel, który aktualnie odzyskuje mienie skradzione w czasie wojny (czyt. pracuje w ogórkach). Kiedyś porównywaliśmy sobie, ma o wiele wyższe ceny.

  3. Bo strefa euro jest podzielona na regiony. Polska jest w tej tanszej strefie euro na Steam. Cały zachód ma drożej.

  4. Tak jak mówicie panowie, jestem na terenie Holandii. To pewnie ten powód.