Daily Deal na Steamie - X-COM: Enemy Unknown

steamlogoXCOM: Enemy Unknown – 13,59€ 
– XCOM: Enemy Unknown – Slingshot Pack – 2,20€
– XCOM: Enemy Unknown – Elite Soldier Pack – 1,52€

Wciąż trwa obniżka na Sanctum i serię Bit Trip

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – X-COM: Enemy Unknown"

 1. Ja dostałem za free do Pre ordera Bioshocka i solidnie mnie ta gra zaskoczyła:] Wciąga jak bagno, ukoneczenie fabuł zajęło mi niecale 24 z tym ze często powtarzalem misje etc. Szkoda ze wielu motywów chciałoby się wiecej, rozbudowy, uzbrojenia etc…

 2. Przypadkiem na wiosnobraniu od muve nie była za 30 zł ? Jak tak to warto poczekać 🙂

  1. Ale czy warto? Grę już ukończyłem i jak widzę cenę oraz zawartość tych DLC, to mnie nie zachęca.

  2. Generalnie te 'DLC’ były 'gratis’ w wersji przedpremierowej….

 3. X-Coma kupiłem od razu po premierze w wersji pudełkowej, żeby zagłosować portfelem 😉 Może to ich zachęci do jakiegoś sequela jeszcze i może pójdą jeszcze dalej w stronę oryginału. Bawiłem się świetnie – replayability raczej kiepskie, ale giera spoko. Zastanawiam się nad tym slingshotem, ale to chyba tylko skok na kasę jest – nie za dużo nowości w nim wprowadzili.

  1. A od kiedy to kupując zaraz po premierze wspierasz twórców? Większą część Twoich pieniędzy zabiera wydawca (w naszym przypadku lokalny wydawca/dystrybutor). Natomiast programista czy grafik ma stałą pensję. Jeśli zrobią dobrą grę to pracują nadal (chociaż zapewne moga liczyć na jakiś bonus), a jeśli wyjdziem im crap – to wtedy mnie nic nie obchodzi co z nimi dalej będzie.
   Nie jeden już raz słyszeliśmy o spięciach na linii producent-wydawca w kwestii dzielenia się zyskiem.