Daily Deal na Steamie - Thief Collection + darmowy weekend z multi Black Ops 2

Dzisiaj w daily dealu na Steam możemy kupić: 

Thief Collection za 6,74€ lub każda część oddzielnie (Gold, The Deadly Shadows, The Metal Ageza 2.49€ [kończy się jutro o 19]

Ponadto po obniżonej cenie możemy kupić:
Garry’s Mod za 1,99€, CS: Source + Garry’s Mod za 4,74€
Deus Ex Human Revolution za 2,99€, Augmented Edition za 6,99€, Collection za 10,49€
– Deus Ex Human Revolution DLC: The Missing Link za 2.74
€, Explosive i Tactical Enhancement Pack po 0,37€ 

Dodatkowo trwają darmowe weekendy w tryb multiplayer Call of Duty: Black Ops 2 (sama promocja bardzo nieopłacalna) i Gratuitous Space Battles w promocyjnej cenie – 3,49€, Gratuitous Space Battles Complete Pack za 3,24€.

 


Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Thief Collection + darmowy weekend z multi Black Ops 2"

 1. Polecam obadać Black Ops 2. Jak dla mnie, to chyba najlepszy CoD w multi. Mapki są świetne, a scorestreaki (dawne killstreaki) zostały nieco znerfowane, dzięki czemu można wreszcie komfortowo pograć. Nie wiem czy podczas darmowego weekendu dostępny jest tryb zombie, ale jeśli tak, to też polecam, bo zmiany w nim poszły w dobrą stronę.

  1. Straszny jest ten nowy black ops, tragedia, wolne, nudne, wygląda gorzej niż BO1 jak dla mnie…masakra.

   Aaallleeee jestem im wdzięczny że oszczędzili mi przykrości zawodu, sprawdziłem i 60 Euro zaoszczędzone 😉

 2. Tylko multi w cod?
  Szkoda… w info w storze nie pisali o tym, ale faktycznie przy kliknięciu instaluj wyskakuje multiplayer :/

  1. duchian, jakby dawali darmowy sp dla cod-a to byś dał radę z 3 razy grę ukończyć;)

  2. Z CoDami zawsze tak jest na Steamie. Modern Warfare 3 jesienią też miał darmowy weekend tylko multi. Singiel byłby bez sensu, bo jak kolega słusznie zauważył – przez te 3 dni można by go 6 razy ukończyć i nikt by tego nie kupował :>
   Brakuje trochę samouczka do potrenowania, bo wpada się na wyskillowanych graczy, którzy pół życia przebąblowali na graniu w te nowe, szybkie FPSy i na takich weekendowych newbies tylko sobie punkty nabijają. Z drugiej strony darowanemu koniowi… 😉
   Dobrze że jest – kolejna raz przekonuję się bezpłatnie że szkoda kasy na CoDy i po weekendzie wracam do normalnego sieciowego shootera, czyli Red Orchestra 1 z DLC oraz RO2 w oczekiwaniu na Rising Storm.

   BTW:
   Ten CoD BO II to chyba pierwsza gra w którą grałem, która allokuje sobie na karcie graficznej 1,4 GB pamięci, ale na szczęście nawet już trochę leciwy Phenom II X955 @3,6 GHz, 8 GB DDR3 @1600 i R7870 2 GB dają radę jeszcze z rezerwą wydajności (obciążenia CPU i GPU to jakieś ~70-80% po wymaksowaniu ustawień w 1920×1080).