Daily Deal na Steamie - The Witcher 2

steamlogoWitcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition za 7,99€

Nadal dostępne są promocje na

Worms Revolution za 5,49€, 4-pak za 15,49€ [trwa również darmowy weekend z grą], Worms Collection za 39,49€
Portal 2 za 3,74€, 2-pak za 6,24€, Portal Bundle za 4,74€

 

 

 

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – The Witcher 2"

  1. Wstyd! Rodzima zacna produkcja, a Ty wesprzeć ich nawet nie chcesz paroma złotówkami:P Wstyd Ci i hańba!

  2. oj tam oj tam chce kupić* po cenie na moje możliwości finansowe 😛

   * gra bez multi równie dobrze móglbym sciągnąć sobie pirata ;]

  3. Wstyd to są ceny z (.) polskiego produktu dla polskich graczy. CDP wielbi W2 jakby to było nie wiadomo jakie arcydzieło, a tak naprawdę 5/10 to jest max dla wieśniaka 2. W starciu z seriami Gothic czy TES gra jest krótka, premierowo potężnie zabugowana), posiada zamknięty swiat, mało rozbudowana i żenująco chamska (pewnie żeby przyciągnać gimbazę).
   Coś tam ludzie wspominają o fabule. O jakiej k. fabule? Fabuła W2 to olepane: „niesłusznie oskarżony o zabójstwo musi udowodnić swoją niewinność” (ile było takich filmów?).

   Nadzieja jest w trójce, ale biorąc pod uwagę, że to będzie nowy silnik i olbrzymi otwarty świat to może gdy będzie to już wersja 3,5 to będzie się dało w to zagrać (nie zapominajmy o zerowej optymalizacji).

  4. Szkoda nawet strzępić języka na tą prowokację. Gdzie coś nie napiszesz to wszystko fe, ble, drogo. Typowa narzekająca polaczkolandia. Założę się, że nawet książek wiedźminowskich nie czytałeś;) I co ma film do gry w tym przypadku?

  5. Zwykły troll i tyle;] Ale spoko, przynajmniej jest sie z kogo pośmiać:] Ja czekam tylko na info o pre orderze trojki i zamawiam zas kolekcjonerke:P Kolekcjonerka dwójki jest rewelacyjna:)

 1. Zimą mimo wyższej ceny bazowej cena na promocji była troszkę niższa (7,5) więc warto poczekać 😉 Sam mam pudełkową wersje więc też mi się nie spieszy (czekam na 5euro) 😉

  1. Jaki sens kupować wersję steamową posiadając już pudełkową?
   Czegoś tu nie rozumiem…

  2. Wersja pudełkowa nie ma achievmentów, w dodatku trzeba ściągać milion jakichś łatek – przeszedłbym sobie jeszcze raz drugą ścieżkę ale instalując po ludzku a nie męcząc się jak w średniowieczu (z płyt już od dawna nie korzystam)

   Przy W3 już nie popełnię tego błędu i kupię od razu steamową wersję, wtedy jeszcze nie byłem fanboyem steama 🙂

  3. Ja tam biorę kolekcjonerkę 😉 A wersję „połataną” mam na gogu, każdy posiadacz pudełkowej mógł dodać W2 do swojego konta jakiś czas temu.

  4. No wiem, sprzedałem wersje z gog za 6$, co ciekawe przy steamowej też jest gog

   Co do pudelkowej to inna sprawa że może to już będzie steamworks – w tym wypadku kupie pudełko 😉

  5. Ostatnio Developerzy obwieścili że W3:DG w wersji pudełkowej będzie wolny od jakichkolwiek zbędnych i przeszkadzających zabezpieczeń DRM, więc no steamworks 🙂

 2. Ja wole wersie pudełkową ale tu niestety bida z nedzą ,zero promocji a ceny 2-3 razy większe od samego klucz 🙁

  1. Kup wersję na Steam, a potem dowód zakupu wyślij do supportu GOG („The Witcher Backup”). Dostaniesz bez szemrania kod do pobrania najnowszego builda DRM-free z GOG’a. 🙂

  2. Ja żadnego dowodu zakupu nie wysyłałem, po prostu wklepałem klucz steamowy do wieśka 2 na stronie backupu i już. Do pierwszego wieśka wysłałem zdjęcie z płytą i przysłali klucz na gog.