steamlogo

The War Z – 3.24€

Weekend Madness:

– The Witcher: Enhanced Edition –  €2.71 
– The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition – €6.79
– Kerbal Space Program – €14.73

Pełna lista aktualnych obniżek pod tym linkiem

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – The War Z"

 1. Mimo że warz to dupna gra,kurczę za 13 zł nie będę żydził.
  bo zanim wyjdzie dayz sa to minie rok czasu

 2. Nawet za te grosze, oraz za te oszustwa tego producenta oraz wynik 20 metascore nie jest warta, gdyż w grze jest multum mikropłatności.

  1. Metascore 20 zrobiło się, kiedy gra pierwszy raz trafiła na steam i miała opis pełnej wersji gry bez wzmianki o tym, że nie ma tego wszystkiego w becie, czy tam wtedy jeszcze alfie. Powstał ogromny shitstorm z tego powodu, ludzie zgłaszali masę skarg i zażaleń o zwrot kasy i horda rejdż kidów powystawiała właśnie takie a nie inne oceny. Dlatego radziłbym brać na to poprawkę, Diablo 3 też miało zaniżone oceny, ludzie wystawiali 0-1, bo serwery nie wyrabiały. Gdyby gra faktycznie zasługiwała na ocenę 2/10, to kompletnie nikt by w to nie grał i serwery świeciłyby pustkami, a tak nie jest. Za te 13zł warto, jak kogoś interesują takie klimaty, do DayZ może nie ma specjalnie startu, ale w tej cenie nic lepszego o tej tematyce się nie znajdzie. Do wyjścia DayZ Standalone można pograć tym bardziej, że są małe szanse na premierę pełnej wersji DayZ w tym roku (jak tym swoim ślimaczym tempem zdążą do przyszłych wakacji, to będzie cud). Zresztą, gra już jest na 2 miejscu w bestsellerach sprzedażowych, a jest dopiero 2 i pół godziny po wprowadzeniu oferty.

  2. Zg0dusi3k, metascore jest wystawiany jedynie na podstawie ocen krytyków. Ocena userów jest na stronie metacritic, ale ta ocena na Steamie jest brana ze średnich nie userów (aka rejdż kidów) tylko właśnie profesjonalnych recenzentów.

  3. Faktycznie, źle spojrzałem, a metascore userów jest jeszcze niższe 😀 Nie zmienia to jednak faktu, że większość kiepskich ocen recenzentów wzięła się głównie z zachowania samych twórców i ich pazerności, wystarczy poczytać komentarze pod ocenami. Największy ból dupy jest przez mikropłatności, dzięki którym można kupić chyba wszystko, co jest dostępne w grze. Niestety nikt nie bierze pod uwagę tego, że nikt nikogo nie zmusza do płacenia za itemy, bo największy fun płynie z ich zdobywania w grze, a nie kupowania, a jak ktoś sypnie groszem na sprzęt, to przecież jego sprawa i jego pieniądze. Być może zyskuje się tym przewagę, ale przy swojej nieuwadze może ten sprzęt stracić, nie kupuje się go na stałe. Taka jest uroda zarówno tej gry, jak i DayZ, gdzie także nie ma sensu przywiązywać się specjalnie do itemów. Znam osoby, które kupiły to bez promocji jeszcze za czasów jak mało co w tej grze działało i zakupu nie żałują, więc jak dla mnie obecna cena jest bardzo przyzwoita. 13zł to nie majątek, można sobie pograć przez jakiś czas, szczególnie jak mamy kompanów do zabawy. Dodatkowo istnieje cień szansy, że nowe DayZ nie zmiażdży tej gry i może jak twórcy zmienią nastawienie albo jak jakaś większa firma ich wykupi, to powstanie nam ciekawa alternatywa dla DayZ 😉

 3. Zastanawiam się nad tym WarZ, czy jest tam jakiś progres (mieli dodać jakieś drzewko talentów), czy ciężko się gra bez item shop-u oraz czy przyjemnie gra się w pojedynkę?

  1. kupiłem to ponad pół roku temu za 15dolców na głównej i powiem ci tak, że samemu się lipnie gra. Nie raz mnie zabijali ludzie w grupach po 4-5 osobach a potem trzeba było czekać ponad 1h na zrespienie….

 4. WarZ to jeden wielki komercyjny szajs.
  Rocket zobowiązał się do wydania grywalnej wersji dayz w przeciągu od 2tyg do 2miesięcy więc jest super 🙂

 5. Kupiłem, bo mnie kumpel szantażował, że mi kupi jak sam nie kupie 😛 . No i pograłem i wcale nie jest tak źle.

  Jak zwykle wiele szumu o nic, bo sam gameplay nie jesy. zły.