steamlogo

S.T.A.L.K.E.R. – Shadow of Chernobyl – 1.74€
S.T.A.L.K.E.R. – Clear Sky – 2.49€
S.T.A.L.K.E.R. – Call of Pripyat – 4.99€

Weekend Deals:

Darksiders II – 9.99€(wszystkie DLC – 80% taniej)
Darksiders – 3.99€
C&C 3 : Tiberium Wars – 4.49€
C&C 3 : Kane’s Wrath – 5.99€
C&C 4 : Tiberian Twilight – 5.99€
C&C: Red Alert 3 – 5.99€
C&C: Red Alert 3 – Uprising – 2.99€

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – seria Stalker"

  1. Red Alert 3 był do 23 lipca za 8,7 zł na Origin. Co do samej gry to na Steam jest demko, więc sam możesz ocenić, czy warto.

  1. Ale są spolszczenia w internecie, również z polskim lektorem. No przynajmniej do Shadow of Chernobyl. Wystarczy poszukać 🙂

 1. Grałem tylko w Cień Czarnobyla, i jakoś nie mogłem się przekonać do tej gry. Zmęczyłem w nią 5 godzin i więcej nie dałem rady. Ale polonizacja w formie lektora* – mistrzostwo!

  *Nie występuję w wersji Steam.

 2. Gdyby był Lektor już bym miał kolekcje na steamie, a tak zostają edycje pudełkowe

  1. Ale z tego co pisze internet nie ma zadnego problemu spolszczyc Shadow of Chernobyl oraz Clear Sky na Steamie…

  2. A przerabiał ktoś spolszczenie polegające na mówionej wersji rosyjskiej i dodaniu do wersji steamowej samych polskich napisów jak w Metro 2033? Jak dla mnie tak jest najbardziej klimatycznie.

   P.S.
   Oczywiście jak trzeba to nie jesteśmy we właściwej grupie językowej na Steamie. Pierwszy Stalker kupowany na Steamie z PL nie ma języka rosyjskiego, a żadna z 3 części nie ma polskiego.

 3. na C&C chorowałem już troszkę bo na SSS nie było ich a wreszcie wskoczyły.
  Jeśli chodzi o RTS-y seria mnie nigdy nie zawiodla.

  1. No to możesz się zdziwić. Z serią jestem od samego początku i pierwszego C&C, a właściwie jeszcze dawniej, bo od Dune2 w 1992 r. , C&C mam wszystkie, RA3 nieopatrznie kupione w metalboxowej Premier Edition AKA Edycji Rewolucyjnej, ale do żadnej nowszej od Kane’s Wrath nie mogę się przekonać. Jak dla mnie Red Alert 3 jest już kompletnie niepoważny i to zabawa kolorowymi zabawkami z gadającymi między sobą czołgami (poważnie – w samouczku). Na Twoim miejscu pobrałbym najpierw ze Steama demo RA3, zagrał i jeśli klimat będzie Ci pasował kupił wziął pod uwagę kupno, a jeśli nie kupił zamiast RA3 poprzedni C&C3 TW.

   P.S.
   Trochę się zagapiłeś – na Originie do 23.07 RA3 i C&C4 (kiepski bardzo) były po 8,70 zł. Ceny na Steamie nie zachęcają. Ja bym sobie darował i poczekał na polski Origin skoro już tyle czekałeś – oferta na C&C wraca co trochę. Za 30 zł można było nawet kupić Ultimate Edition (wszystkie dotąd wydane), a na Steamie w porównywalnej cenie jest jedna część.

  2. Widziałem właśnie ale chciałem właśnie ale chciałem wersje na Stama wychaczyć bo takie mieszanie bibliotek mnnie troszkę meczy.
   Co do Red Alert 3 to przeszedłem na konsoli milo mi sie gralo mimo wszystko.
   To nie bylo RA1 lub RA2 ale podobalo mi się ale sobie daruje RA3 na PC jak mówisz bo nie ma do czego zabardzo wracac poza muzyczką.
   A w CC3 sobie bym pograł bo nie grałem a zawsze smaka na to miałem wiec pewnie wymienie sie z jakims znajomym bratem z Rosji bo maja dobre cenym CC3 mozna tanio łyknąć.
   Ogólnie masz racje ceny dla Polski serii CC są za duże moim zdaniem jak na promocje w polskiej strefie płacowej.

  3. Jak uważasz. Ja osobiście nie mam nic przeciwko grom EA na Origin, a Ubi na Uplayu. Inne chce na Steam. Mieszania biblioteki w przypadku EA nie unikniesz, bo nowe produkcje (Crysis 3, Mass Effect 3, Battlefield 3 itp) są tylko na Origin – w rezultacie przywiązałem do konta Origin ich poprzednie wersje ze Steam podając numer seryjny, bo głupio mieć część tu, część tu. W przypadku Ubi ich nowe gry i tak wymagają jednocześnie steama i Uplay, więc lepiej IMHO jedno DRM niż dwa.
   Teraz decyduje cena i kupuje się gdzie taniej. Dla Polski jest to zazwyczaj EA, bo w odróżnieniu od Steama Origin i Uplay mają specjalne ceny dla Polski.

 4. kurde całą SSS czekalem na Clear Sky i teraz wyskakują z tym… muszę jakoś w ciągu 46h ogarnąć 2,4€ z kart 😉