steamlogoRome Total War – 1€

Midweek Madness:

– Monster Loves You! –  €3.49 
– LEGO The Lord of the Rings – €7.50

Pełna lista aktualnych obniżek pod tym linkiem

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Rome Total War"

  1. Wydaje mi sie ze w czwartek ruszamy z Summer Sale … stad nie ma Midweek Madness … chyba ze ukaze sie kolo 20.

 1. Polecam, bo bardzo tanio. Multi nie świeci pustkami, jest z kim grać, a single wyborne, choć archaiczny gameplay, to nadal bawi.

  1. Faktycznie mój błąd. Myślałem, że zawiera ponieważ mam ten dodatek, ale przypomniałem sobie, że kupiłem jakiś czas temu Grand Master Collection od Total Wara.

  1. Na pewno warte ceny. Mam pięćdziesiąt godzin wbitych, większość na multi, nie żałuje hajsu. Gdyby nie to, że wspólnie z kolegą odeszliśmy na rzecz Shoguna to pewnie pykałbym dalej (ogrom modów na single, choć i wanilia jest wyborna). Polecam serdecznie :p

  2. letnia wyprzedaż steam zaczyna się pod koniec czerwca czy w lipcu (i jak ona wygląda? promo kilku gier na tydzień czy od razu większości przez całą letnią wyprzedaż xd?)? :d

  3. Promo kilku gier na dzień, z reguły kilku to 5 chyba, ale nie gier, a wszystkich gier z serii i do tego krótkie okazje po 6 godzin z tego co pamiętam, ciągle zmieniane.