steamlogoPrince of Persia Complete Pack za 12,48€:

Prince of Persia: Warrior Within za 1,24€
Prince of Persia, The Sands of Time, The Forgotten Sands i The Two Thrones po 2,49€

Uwaga: taniej wychodzi kupno pojedynczych części osobno. 

 

 

 

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Prince of Persia"

 1. Warto wspomnieć, że kupując PoP: Forgotten Sands w wersji Deluxe Edition kupujemy oprócz dodatków również kopię PoP: The Sands of Time

 2. Warto też dodać, że Complete pack jest droższy, niż gry kupowane pojedynczo 😛

 3. Zastanawiałem się nad kupnem „The Forgotten Sands” dopóki nie zauważyłem tego napisu: „System DRM innego producenta: Ubisoft’s Online Services Platform. Ubisoft requires a permanent Internet connection to play this video game at all times.”

  1. Z pewnego forum: „Also, in regards to the DRM claims. The game’s online always DRM is now completely gone. You need to only launch it online the 1st time to register the CD key to your Ubisoft account. After that, the game will work offline. Simply launch the game and the launcher will change to offline mode”. Nie sprawdzałem.

  2. Ktoś już to kupił? Ja zainstalowałem, włącza mi się klient UPlay jest napisane „pobieranie danych” a potem wskakuje „Pobieranie danych się nie powiodło”. Wkurwiaj& mnie te UPlay’e :/. Miał ktoś podobny problem?

 4. Małe sprostowanie – taniej wychodzi kupić pojedynczo m.in. w Steam PL, US i GB.
  Jednak w Steam BR i RU taniej jest kupić Prince of Persia Complete Pack (odpowiednio 0,22 R$ i 60 RUB taniej).

  Szczególnie Steam RU jest atrakcyjne – tylko 224 RUB i w dodatku gry nie mają blokady regionalnej (tzn. kupić trzeba w Rosji, ale gry można podpiąć i uruchomić w innych krajach).

  1. Dreszczyk lekki jest, ale jak na razie moje konto jest OK;)
   Swoją drogą masz jakieś wiarygodne info że ktoś został naprawdę zbanowany mimo że zakup był przeprowadzony legalnie (tzn. karta/forma płatności była OK)?

   Bo to co ja wyczytałem na temat banów to w większości albo było mało konkretne – bez informacji dlaczego, albo goście pisali o banowaniu konta z powodu przyjęcia kradzionego giftu z tłumaczeniem że „nie wiedziałem”.

   Jak ma się porządnego „frienda” albo gdy samemu się te zakupy robi za pomocą własnych kart/kont to nie ma przecież możliwości aby zakup był kradziony…