steamlogo

Organ Trail – 1.99€

Midweek Madness (oferta ważna do czwartku do godz. 19:00) 

Half-Life – 1.99€ 
Half-Life 2 – 1.74€ 
Half-Life 2: Deathmatch – 0.99€
Half-Life 2: Episode One oraz Episode Two – 1.49€ 
Half-Life 2: Lost Coast – 6.99€
Half-Life Complete – 6.99€
Half-Life Deathmatch: Source – 1.99€ 
Half-Life: Blue Shift – 0.99€ 
Half-Life: Source – 1.99€ 
Need for Speed Undercover – 5.99€ 
Need For Speed: Hot Pursuit – 5.99€ 
Need for Speed: Shift – 5.99€
Burnout Paradise: The Ultimate Box – 4.49€
Shift 2 Unleashed – 14.99€

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Organ Trail"

 1. Na steam oprócz tego są jeszcze myślę z wartościowych rzeczy to Half-life 2 tanio za 1,74 euro i epizody, seria Nfs oraz Burnout: Ultimate box za 4,49 euro

 2. Cóż jeżeli chodzi to ja bym poczekać na hl2 na promocję Orange boxa

  1. Raczej cena się nie zmieni no chyba że jakiś zły Jedi nie dopuści do Steam Summer Sale…

 3. Można kupić tylko HL2 i dobrze się bawić czy całość prezentuje się znacznie lepiej?

  1. HL2 ma dużą scenę modyfikacji np. Synergy Mod (Dodający Co-Op’a do HL2, HL2Ep1,HL2Ep2) oraz inne fabularne , multiplayerowe , funny mody niektóre wymagają Ep. inne nie. Lecz jeśli chcesz poznać całą historie HL2 to myśle że episody wypadało by kupić. No i jeszcze fakt że masz Trade Cardy w HL2.

  2. Kupie teraz HL2, przejdę do czwartku, jak mi się spodoba kupię resztę jak nie to nara 😀
   Dzięki za pomoc ;*

  3. HL2 nie ma prawa Ci się nie spodobać, bo to gra wybitna w swoim gatunku. 😀

 4. Kupując tylko HL2 dostałem też Half-Life 2: Lost Coast warte 3 razy więcej 😮 nie wiem czy jakiś jednostkowy przypadek czy tak już jest..

  1. Też dostałem Lost Coast, czyli wychodzi na to ze jest w pakiecie 😛

  2. Ta gra była rozdawana z grą HL2:DM starsi posiadacze steam pewnie pamiętają jak było promo kart graficznych jesli miałeś GeForca kikałeś na odpowiedni link a jak Radeona to też na odpowiedni link i przeniosiło cię do steam po czym miałeś gre w bibliotece steam w sumie nie wiem czy to promo jeszcze istnieje wiem że trwało przez pare lat bez przerwy.

  3. Lost Coast to jest 20 minut grania. Za te pieniądze nie radzę nikomu kupować osobno :]

 5. Od dawna zbieram się do zakupu HL mam pytanie czy jeśli kupie HL2 to mocno się pogubie się w fabule i trzeba będzie kupić HL(1) i jak z tymi episodami to coś w stylu dodatków fabularnych do HL2 ?

  1. Nie. Nie pogubisz się. Ale po pierwszą część warto sięgnąć, szczególnie pod postacią moda Black Mesa (brak w nim zakończenia bo ekipa nad nim ciągle pracuje, ale daje pojęcie o pierwowzorze).
   Epizody 1&2 kontynuują historie z HL2.

  2. Znajomość pierwszej części nie jest wymagana, ale postacie czasem wspominają o incydencie w Black Mesa i historii Gordona, więc warto po nią sięgnąć. Jak ukończę HL2 i epizody na pewno sprawdzę jedynkę.

 6. Warto brać teraz HL2 czy czekać do wyprzedaży? Tzn czy jest jakaś szansa, że będzie taniej?

  1. A jak sprawa z portalem 2 jest szansa na niego i jak tak to jak to wygląda? Wiem być może głupie pytanie ale no pierwszy SSS mój 🙂

  2. na obydwie części Portala promocje są prawie pewne. ja swojego Portala 2 kupiłem w wyprzedaży za 3,75€ bodajże i obstawiam, że teraz będzie to samo.

 7. Jestem ciekaw jak w tym roku będzie wyglądał SSS czy tak samo czy znowu wymyślą jakąś zabawę społecznościową (Pamiętne Holiday Sale z węglem) mogą też zrobić „zabawę” w obóz harcerski gdzie za odznaki można dostać karty,obniżki , gry albo poprostu same wyprzedaże.

 8. BTW. Też dostajecie za robienie odznak „Mystery (Trading Card)”? Ja już 3 takie mam. Może będzie to miało związek ze SSS.

 9. Organ Trail w ogole warto uruchamiac? Wychowalem sie na C64, wiec grafika mnie nie razi, tylko czy ta gra daje fun?