Daily Deal na Steamie - Mass Effect Collection

steamlogoMass Effect Collection  – 9,99€
Mass Effect – 3,74€
Mass Effect 2 Digital Deluxe Edition – 7,49€

Oferta ważna do jutra do godziny 19-tej. Ponadto w ramach Midweek Madness w niższej cenie wciąż można nabyć:

Terraria  – 3,39€ (4-pack za 10,19€ )
Ace Combat Assault Horizon : Enhanced Edition  – 14,99€

Do 21 maja taniej o 80% również zakupicie:

Fortix 2 – 1,40

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Mass Effect Collection"

  1. Jakby co to kupiłem Terrarie w 4-paku, żeby dla siebie mieć taniej. 3 kopie mam zamiar sprzedać, ale najpierw zapytam znajomych kto chce, później co ewentualnie zostanie wrzuce na forum na pchli targ.

  2. Nienawidzę EA za to że po prawie 6 latach od wydania gry (ME w 2007) nadal nie są wstanie wydać wersji GOTY. A raczej nie chcą bo chcą zarobić na DLC. Albo są po prostu za głupi bo nawet NA ICH WŁASNYM SYSTEMIE dystrybucji cyfrowej nie ma dostępnych wszystkich DLC. Pierdo*** ME przeszedłem na piracie bo wszystko było w jednym z 2 i trójką pewnie też tak zrobię bo jestem pewien że w internecie jest wersja z wszystkimi dodatkami czyli coś czego wydawca nie jest wstanie albo nie chce zrobić. Nie to nie. Nie chcesz pieniędzy ode mnie EA to nie dostaniesz.

  3. ME2 z Origina chyba ten sam 😉 Ja tam poczekam do następnej okazji na kolekcję ME na Steama. Może do tego czasu Origina się pozbędę 🙂

  4. Fortix2 w galastore za $1 jakby ktoś zapomniał. Mogę użyczyć galapoints.

  5. Spojrzałem z ciekawości na ME Collection i to jest kpina.. Kolekcją można byłoby to nazwać wówczas, gdyby w komplecie była 3-ka, a tak nie jest…