Daily Deal na Steamie - Magic : The Gathering Duels of the Planeswalkers 2013

steamlogo– Magic : The Gathering Duels of the Planeswalkers 2013  – 3,05€ (edycja specjalna – 6,45€)

Oferta ważna do jutra do godziny 19-tej.Ponadto po obniżonej cenie można nabyć:

 Sins of a Solar Empire : Rebellion  – 10,19€  (4-pack za 30,59€)
Cities XL Platinum  – 10,20€
Unreal Deal Pack  – 10€
 
Dungeonland  – 4,99€  (4-pack za 14,99€)
Pełna lista aktualnych obniżek pod tym linkiem

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Magic : The Gathering Duels of the Planeswalkers 2013"

  1. Witam czy ktoś może się na temat Magic The Gatering wypowiedzieć?:D Ogólnie w karcianki nie grywam, ale podobają mi się, grywam sporo w planszówki i ostatnimi czasy w planszowe D&D:) Stąd też moje pytanie. No i czy gra jest lepsza gdy się gra z kims niż z komputerem?;]

    1. Z Magickiem na kompa jest identycznie jak z Monopoly – niby fajnie, ale i tak nie ma to jak zagrać z przyjaciółmi w realu 🙂

  2. Jakiś czas temu wciągnąłem się w komputerowe karcianki – aby grać w edycje fizyczyne nie mam ani tylu znajomych pasjonatów, ani czasu – i pogrywałem sobie w darmowe Shadow Era i Battlegrounds of Eldhelm. Obie gry szczerze polecam, bowiem dają sporo frajdy a i z zagraniem trybie wieloosobowym nie ma najmniejszego problemu, bowiem aktywnych graczy jest sporo. W obu przypadkach doskonale można się obejść bez mikrotransakcji – są opcjonalne, nie mają wpływu na rozgrywkę i prawie w ogóle ich nie widać.

    Mimo tego przyznam, że na obniżkę Magic : The Gathering Duels of the Planeswalkers 2013, czekałem, ucieszyłem się, kiedy nadeszla i kupiłem Gold Game Bundle, bo chciałem zobaczyć, jak mi przypasuje. Przyznam, że trochę żałuję, że nie wziąłem od razu Complete, ale z drugiej strony liczba kart do ogrania jest spora a edycja na rok 2014 tuż-tuż, więc myślę, że póki co mi wystraczy. Pograłem godzinkę i póki co ciężko powiedzieć, czy Magic: The Gathering jest lepszy od ww. elektronicznych wersji karcianek. Gra się przyjemnie, w kilku aspektach jest to doświadczenie odmienne od Shadow Era, czy BoE, ilość kart imponująca, graficznie bez zarzutu, pole do opracowania ulubionych strategii dość szerokie, więc mimo wszystko – zwłaszcza za tą cenę – polecam.

    Miałem jednakowoż mały problem z zagraniem w multiplayer. Graczy jest zdecydowanie mniej niż w chociażby takim Shadow Era, co trochę dziwi, jako, że wydaje mi się, iż MTG jest chyba najpopularniejszym systemem. No, ale może tkwi w tym jakiś problem techniczny, bowiem kiedy wybrałem opcję Custom Game i wyszukiwalem graczy „ręcznie”, bardzo szybko znalazłem wolny „slot” i gralo się przyjemnie (a wygrało jeszcze przyjemniej). Z przyjemnością przyjmę chętnych do pogrania do grona znajomych – mój nick na Steamie: muaddib2.

    Pozdrawiam!