Daily Deal na Steamie - Lord of the Rings: War in the North

steamlogo

Lord of the Rings: War in the North – 4.99€

Midweek Madness:

Garry’s Mod– 2€
Metro 2033– 2.50€
Metro: Last Light– 19.99€

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Lord of the Rings: War in the North"

  1. Jak dla mnie single miodny. Przeszedłem 2,5 raza – jest fajny ficzer że po przejściu kampanii mamy dalej przedmioty, a zaczynamy z wyższym poziomem trudności.
   Grę kupiłem jakoś w zimie w biedronce (pudełko+steam) za 20 zł.

  2. Mnie sie nawet podobało – ale tez kupiłem za 4$ na GMG, 5 eurasów można pewnie lepiej spożytkować. Chyba, że nie masz w co grać.

 1. Też kupiłem ponad rok temu (jakoś tak w połowie sierpnia 2012) na GMG za 4$, więc cena na Steamie nie powala. Tym bardziej że pudełkowa wersja pod Steam była już parę miesięcy temu w Biedronce za 19,99 zł, a więc minimalnie taniej niż przy obecnym kursie euro na steamie.

 2. Zastanawiam się na Gmodem ale chyba sobie odpuszczę i wydam kasę z portfela na coś w co na pewno zagram 😛

  1. Z władcą jest dość luźno powiązany, ale nie zmienia to faktu że zagrać na prawdę warto. Cena jednak nie powala.

  2. Tak skupia się na nowym fragmencie fabuły spoza książek, może być ciekawie. Nie wiem tylko, czy gra jest po polsku na steam i grywalana online?

  3. Przecież masz wzorcową rozpiskę na Steam dla wszystkich 8 języków – polski jest tekst, audio nie (i bardzo dobrze IMHO). Model walk taki sobie, powiązanie z literackim oryginałem nadzwyczaj luźne (aczkolwiek przyznaję się bez bicia że na Silmarillionie utknąłem tak w 2/3, a za Niedokończone opowieści jeszcze się nie zabrałem.
   Jak chcesz multi w realiach LOTR to masz przecież darmowe i wyżej oceniane LOTR Online F2P:
   http://store.steampowered.com/app/212500/

 3. Co do wojny na północy bardzo dobra gra, Szkoda, że WB Games rozwiązało studio odpowiedzialne za tą grę i nie powypuszczali dodatków dlc od drugiej części. Jedna z lepszych gier w tym uniwersum. Lepsze jest tylko Lotro i mod do TW Med.

 4. War in the North – dla mnie to było olbrzymie zaskoczenie (spodziewałem się przeciętniaka, a gra okazała się naprawdę dobra). Wg licznika steam przejście zajęło mi 16H – i nie był to czas stracony. Poważnie, niezły slasher – fajny (choć prosty) model walki, ciekawy świat (rozmiar map co najmniej przyzwoity) i sporo nawiązań do LotR (są postacie z filmu – niegrywalne, ale można z nimi pogadać 😉 ).
  Wkurzał mnie tylko microstuttering – bardzo upierdliwe przycięcia, do końca gry nie potrafiłem sobie poradzić z tym problem 🙁