steamlogo

Garry’s Mod  – 1,99€

Darmowy weekend + obniżka :

Left 4 Dead 2  – 3,49€ (4-pack10,49€)
Left 4 Dead  – 3,49€ (4-pack10,49€)
Left 4 Dead Bundle  – 5,24€
Sonic & All Stars Racing Transformed  – 6,24€ (4-pack – 16,74€)
Pojedyńcze gry wchodzące w skład Sonic Hits Collection  – 75% taniej (tylko obniżka)

Wszystkie aktualne obniżki znajdziecie pod tym linkiem.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Garry’s Mod"

 1. Jak ktoś nie ma GModa, to brać! Ja kupiłem go kilka miesięcy temu w tej cenie, opłaciło się 🙂

  1. a co w tym GMod mozna ciekawego robić? widzialem u niektorych na profilach ze maja kilkadziesiat godzin spedzonych w tym programie

  2. sam się zastanawiam na ile to wartościowe. część ludzi się w to zagrywa, ale mając taaaaką kolejkę ciekawych rzeczy do ogrania, nie wiem czy jest to wystarczająco ciekawe żeby kupować zamiast czekać na summer sale.

  3. Kupiłem to już parę ładnych lat temu na jakiejś wyprzedaży steamowej… I powiem szczerze, że mnie Garry’s Mod nie wciągnął. Przede wszystkim problem jest taki, że trzeba się z nim naprawdę zaznajomić (jeśli chodzi o obsługę), co wymaga obcowania z różnego rodzaju poradnikami czy „tutorialami wideo”. No i trzeba mieć jakąś wizję (raczej „zbiorową”, bo z tego co słyszałem, najlepsze „akcje” są właśnie przy udziale wielu graczy) tego, co chcesz w tej „grze” robić. No i warto dodać, że podobno społeczność sieciowa bardzo alergicznie reaguje na „filipów z konopii”, czyli gości, którzy wchodzą na serwer, nie bardzo wiedzą o co w tym całym Garry’s Mod chodzi, więc naparzają we wszystko co zobaczą.

  4. Brać nie gadać w tej cenie się opłaca. Gra jest mocna, wystarczy trochę pomysłu i można w niej zrobić wszystko, Od postawienia klocka(Sześcianu) przez pojazdy, samoloty, Domy na Statkach kosmicznych i własnych komputerach nie kończąc. Jest to nieskończony sandbox. Mam już to grę już kilka niezłych lat i naprawdę polecam. Fakt na początku ciężko ogarnąć ale wystarczy trochę chęci kilka tutoriali i własnej pomysłowości by stworzyć coś naprawdę dobrego! POLCEAM!

   Kal3jdoskop, Widać dawno grałeś i na jakimś dziwnym serwerze 🙂 Fakt wszystko zależy od ludzi ale wystarczy wejść na dobry Sewer a są ludzie którzy ci pomogą i zaznajomią z tym.

 2. Czy Garry Mod wchodzi w skład Valve Complete Pack ? Ktoś to ma i może się wypowiedzieć ?

  1. Nie, ale ta cena to najniższa możliwa, więc jak masz coś od valve to zaciągaj śmiało. (Ba, wystarczy mieć zainstalowanego TF2 żeby korzystać :D)

 3. Nie miałem okazji zaznajomić się z Garry’s Modem, ale od siebie mogę dodać, że gdzieś czytałem, że mają się do niego pojawić karty steama, więc mogło by się to częściowo zwrócić (a może nawet całkowicie).

  A jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany L4D2 z 4-packu to zbieram 3 osoby (pisałem pod poprzednim newsem ze steama, ale tam już mało kto zagląda). 😉

 4. Wciągnąłem DLC do Sonic Generations i Sonic CD jako przedsmak steam sale 😀

 5. W sumie od kilku lat się czaiłem no i w końcu mnie przekonaliście mnie do Garr’ego 🙂

  Jeżeli ktoś nie ma jeszcze Left4Dead to na coopa nic lepszego nie ma no i cena 15zł jest rewelacja!

 6. Nawet jeśli nie jara was „stawianie klocków” to polecam brać Garry’s Moda dla wspaniałego moda Trouble in Terrorist Town, który jest swoistą adaptacją gry w mafię.

 7. Pytanie do tych co posiadają Garry’s Mod, jak wygląda zabawa na serwie ? Wspólnie się to ‚coś’ robi czy jak? xd

  1. W zależności w jaki tryb grasz biorąc na przykład granie z znajomymi ze steam’a można zbudować co się chcę – dosłownie np. Krwiożercze narzędzie które będzie wystrzeliwało osoby na pewną odległość.