Daily Deal na Steamie - Far Cry 3

steamlogoFar Cry 3 za 29,99€, Deluxe Edition za 35,99€

Nadal dostępne są promocje na

Worms Revolution za 5,49€, 4-pak za 15,49€ [trwa również darmowy weekend z grą], Worms Collection za 39,49€
Portal 2 za 3,74€, 2-pak za 6,24€, Portal Bundle za 4,74€

 

 

 

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Far Cry 3"

  1. Coś mi intuicja podpowiada, że „Far Cry 3” o wiele tańszy będzie podczas nadchodzącego Wiosnobrania na Muve Digital… 🙂

    1. O ile to nie będzie „Latobranie” w okolcach steamowego Summer Camp, bo Cenega podchodzi do naprawiania wpadki z iście stoickim „śpiesz się powoli”. Ile może trwać dostawienie serwerów/rurek i przemyślenie akcji – powinni to już dawno zrobić choćby z wizerunkowego powodu. Już nawet cdp.pl drwi z muve i śmieje się im prosto w twarz z logo „wiosna odwołana”. No ale to Polska – tu coś takiego jak wizerunek marki podobno istnieje, tak jak i żelazne wilki, a PL firmy cenią swoją reputację jak byle ulicznica.

  2. Akurat far cry 3 można wyrwać po 30 zł na allegro, dopóki nie zejdą te wszystkie klucze do kart graficznych cena ta będzie się utrzymywać. Z drugiej strony nie polecam uplaya jako w porównaniu do konkurencji bardzo wolnego downloadera. 97 kb/s przy pobieraniu FC3, śmiech na sali.