Daily Deal na Steamie - Alice: Madness Return

steamlogo

Alice: Madness Return – 12.49€

Midweek Madness (oferta ważna do jutra do godz. 19:00) 

Half-Life – 1.99€ 
Half-Life 2 – 1.74€ 
Half-Life 2: Deathmatch – 0.99€
Half-Life 2: Episode One oraz Episode Two – 1.49€ 
Half-Life 2: Lost Coast – 6.99€
Half-Life Complete – 6.99€
Half-Life Deathmatch: Source – 1.99€ 
Half-Life: Blue Shift – 0.99€ 
Half-Life: Source – 1.99€ 
Need for Speed Undercover – 5.99€ 
Need For Speed: Hot Pursuit – 5.99€ 
Need for Speed: Shift – 5.99€
Burnout Paradise: The Ultimate Box – 4.49€
Shift 2 Unleashed – 14.99€

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Daily Deal na Steamie – Alice: Madness Return"

  1. Ja bym tylko dodał jedną ważną uwagę – z tego co zauważyłem, jeśli tuż przed wyprzedażą na Steamie są jakieś znaczące obniżki w ramach daily deali/”madnessów”(np tak jak teraz – 75%), to raczej w czasie wyprzedaży obniżki na te tytuły będa mniejsze, więc jak ktoś ma chrapkę na coś z serii Half-Life, chyba lepiej będzie zdecydować się teraz, bo na wyprzedaży raczej nie będzie taniej. Wiadomo, od reguły są wyjątki, ale chyba już od 2-3 wyprzedaży ta tendencja się utrzymuje.

  2. Jeśli teraz jest -75% to na SSS nie ma co liczyć na większą obniżkę więc jeśli ktoś zainteresowany jest jakąś z tych gier to po co czekać.
   Dodatkowo może być też tak jak napisał kal3jdoskop.
   Ja obecnie rozmyślam nad Alice: MR ale niestety cena bazowa od początku nie ulega zmianie i nawet te -75% to sporo. Ale tak jak pisałem, na większą przecenę nie ma co liczyć więc może będzie trzeba skorzystać z tego DD (z ukraińską/rosyjską pomocą).

  3. @SUP
   Akurat Alicja na wschodzie wcale nie jest najbardziej opłacalnym zakupem. Zdecydowanie lepiej kupić za $4.99 lub 3.74£.

 1. wczoraj kupilem hl2, dawno juz sie przymierzalem do zakupu tego klasyka, sprzedalem 4 karty z tej gry za okolo 1 euro i gra wyszla za jakies 3zł mmmmm

 2. Na amerykańskim Steamie Alicja jest za 4,99$ czyli z 3,5 raza taniej niż na europejskim 😐 Tam gra bez promocji kosztuje 19,99$ a u nas 49,99€! WTF?!

  1. Na Origin za <20 zł w promocji pewnie znowu będzie, na Steamie stanowczo za drogo. Cena promocyjna na Steamie równa się teraz cenie bez promocji na Origin.

 3. Panowie i Panie 😉

  Mam pytanie, czy w poprzednich wyprzedażach (zimowych i letnich) był pakiet wszystkich gier od Valve – CSy, Half Life’y i inne ?

  Jeśli tak to w jakiej cenie (orientacyjnie) ?

  1. O ile dobrze pamiętam to nie. Sam poluję od jakiegoś czasu na Orange Box, ale ostatnio przeceniony był przed dwoma laty. W zeszłym roku ani razu (mogę się mylić, piszę co pamiętam).

 4. A kilka dni temu kupiłem HL2 + EP1 + EP2, no cóż… przynajmniej dobrze spędziłem z nimi czas 🙂