X

«

»

Cyfrowy Giermasz w cdp.pl – rzut piąty

cdp

W kolejnym dniu Cyfrowego Giermaszu w obniżonych cenach zakupicie m.in.:

Disney Epic Mickey 2 – 8,99 zł – SecuROM Online
GRID Autosport – 36,99 zł – Steam
DiRT Showdown – 12,99 zł – Steam
Split/Second Velocity – 5,99 zł – SecuROM Online
LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – 8,99 zł – SecuROM Online
Disney Tron Evolution – 5,99 zł – SecuROM Online
Disney LEGO Piraci z Karaibów – 8,99 zł – SecuROM Online
Disney . Pixar Merida Waleczna – 8,99 zł – SecuROM Online
F1 2014 – 59,99 zł – Steam
R.U.S.E.- 4,99 zł – Steam

 • Gdyby te tytuły Lego były na Steam, to pewnie zamiast komentowania, rzuciłbym się do kupna 😉

 • Scrimerr

  Split/Second za 6zł ummm kupiłnym gdyby to była wersja na Steam

  • Kamil Dziwota

   Przecież ta gra i tak nie korzysta ze SteamWorks, a jedynie CHYBA ma karty Steam, chociaż nawet to nie jest pewne.

   • Wygoda człowieku, wygoda. To już nie te czasy, gdzie łyka się każdą tanią gierkę. Ja jakbym kupił tutaj to Split/Second to za dwa dni zapomniałbym, że w ogóle już taką gierkę mam.

    • Akurta Split Second to jedna z tych gier o ktorych sie nie zapomina, tez bym wolal miec na Steam, ale juz kiedys kupilem na CDP i dosyc czesto do niej wracam, nawet przy weekendowej popijawie fajnie zawinac ze znajomymi pare wyscigow. 6zł to nie majątek, a dla takiej gry naprawde warto, perełka wyscigowych arcade na PC wspolnie z FlatOut.

    • Ja zapomniałem o tym, że mam to w pudełku kilka dni po zakupie, więc tym bardziej zapomnę, że posiadam jakąś kopię na śmiesznym downloaderze od cdp.

 • W sumie czemu nie informowano o zmianach ofert na Muve?

  • oskarroza

   Jeśli mówisz o Wiosnobraniu 2015, to informowano.
   Był temat zbiorczy z promocjami z podziałem na dni tygodnia (dosłownie 10 min. po ogłoszeniu przez muve nowego rzutu informacja o nim pojawiała się na Łowcach)… Co więcej, po każdej aktualizacji temat zbiorczy pojawiał się (ponownie) na pierwszej stronie Łowców.

   • Ah, pewnie dlatego do mnie nie dotarło. Bazuję na RSS, jeśli news nie był nowy a tylko aktualizowany to zwyczajnie do mnie nie docierało :). Ciekawe co straciłem…dzięki za odpowiedź!

 • zupełnie nie rozumiem, czemu to lego ma promocje na securom, a na steam ciągle do zarzygania te same tytuły lego wb. smutek i nostalgia 🙂

 • Marek

  Wiecie coś na temat jakości tych wszystkich gierek na podstawie bajek? W sumie znacznie taniej jak na STEAM, to bym kupił dzieciakom cały pakiet i by mi zeszły z mojego konta Steam, gdzie męczą właśnie Lego i Raymany..

  • MDA

   Te oparte na licencji LEGO są dość dobre. Reszta niestety nie wiem.

  • Merida Waleczna jest bardzo dobra, choć grafika nie należy do najpiękniejszych. Auta są dosyć powtarzalne i po jakimś czasie wkrada się nuda, osobiście dałem sobie spokój po dwóch godzinach zabawy. Załoga G i Disney Universe są podobno całkiem niezłe, niestety jeszcze nie udało mi się upolować pudełek, więc mogę się posiłkować jedynie opiniami z internetów 😉 Zawsze możesz też kupić więcej gierek LEGO, wszystkie są co najmniej dobre.

  • Kamil Dziwota

   Wiele gier Disneya na PC niestety przypominają porty z Wii. Wersje na X360/PS3 są zazwyczaj lepsze. Na przykład Toy Story 3 na X360/PS3 ma lepszą grafikę, więcej misji, zadań, możliwości w trybie Toy Box (taki otwarty świat) w porównaniu do gry o tym samym tytule na PC/Wii. Poza tym tryb podzielonego ekranu na X360/PS3 jest dostępny nie tylko w etapach fabularnych (jak na PC i Wii), a także w tym trybie Toy Box.

   Podobnie np. z grą Auta 2 na PC, która także wygląda jak wersja na Wii, nie jestem pewien jak z funkcjonalnością w porównaniu do PS3/X360 oprócz tego, że na PC jest split-screen do 2 osób, a na PS3/X360 (i nie jestem pewny jak na Wii) do 4 graczy.

   Załoga G na PC chyba (jeśli dobrze pamiętam z Dyskusji na Steam) w ogóle nie ma local co-op (lokalnej kooperacji) w przeciwieństwie do PS3/X360 etc.

   Chyba jedne z nielicznych gier Disneya, które mają taką samą lub zbliżoną funkcjonalność na PC jak na X360/PS3 to Split/Second (z tym, że na PC nie ma dostępnych DLC i od jakiegoś czasu już nie działa multiplayer online, ale wciąż jest LAN, split-screen dla dwóch), gry Lego, być może Tron Evolution i nie wiem czy coś jeszcze.

   Poza tym Disney Infinity 2.0 na PC też jest zbliżony raczej do wersji z X360/PS3 (nie wiem jak z XO/PS4), ale nie ma podzielonego ekranu, a tylko tryb online co-op.

 • Keth

  Super ceny na te LEGO. Szkoda, że nie na Steam…
  (nie, nie chodzi o +1, a o wygodę)

  • Marek

   Niekoniecznie, zestaw 8 części Lego na nuuvem chodzi po 27 zł, aczkolwiek akurat nie ma tam tych części.

   • No niestety steamowe promocje są tylko na LEGO wydane przez Warner Bros. Inne części tylko w pudełkach albo jakieś dziwne drm.

 • mequation

  Z bazową ceną (i jej zmianą na przestrzeni lat) na Polskę dla serii F1 dystrybutor trochę przegina…

 • Kamil Dziwota

  Pamiętajcie, że Disney Epic Mickey 2 na PC chyba NIE ma trybu lokalnej kooperacji dla 2-graczy, więc da się grać tylko samemu, a druga postać jest sterowana przez sztuczną inteligencję.

  • Jacek

   Nic się nie musiało zmieniać, Disney Epic Mickey 2 ma tryb lokalnej kooperacji tylko i wyłącznie(w sensie brak trybu kooperacji online), więc tradycyjna zabawa z przyjacielem ramię w ramię jest gwarantowana;)

   • Kamil Dziwota

    Ma tryb lokalnej kooperacji, ale tylko na konsolach. Na PC został wycięty. Wystarczy poczytać Dyskusje czy Recenzje Steam dot. tej gry (z tym, że na Steam jest w innych językach bez na przykład polskiego, ale poza tym, to raczej ta sama wersja co w cdp pl czy polskim pudełku).

    Wcześniej były jeszcze komentarze/opinie na cdp . pl, które to wytykały, ale w jakiś tajemniczy (bądź nie) sposób zniknęły.

 • Brałbym LEGO i Split/Second, gdyby były STEAMowe. A tak to jakieś dziwne DRMy, zapomnę, że takie gry mam. Wole mieć wszystko w jednym miejscu, czyli na STEAM (ewentualnie Origin, Uplay).

  • Te Securomy nie wiadomo czy będą działać za kilka lat. Steam/Origin/Uplay jest ok, ale również mogą kiedyś wprowadzić opłaty albo zamknąć. Najlepszy wydaje się pakiet online + kopia DRM-free.

 • ARMA III to w tym wieku chyba już nie przecenią ;>
  Ewentualnie wszystkie trzy klucze jak zwykle.