Promocja na Cuphead The Delicious Last Course

Cuphead – The Delicious Last Course już dostępne. Przegląd premierowych ofert na fabularny dodatek

Na rynku zadebiutował wyczekiwany od dawna dodatek do gry Cuphead. Cena Cuphead – The Delicious Last Course zaczyna się już od 29,96 zł. Fabularne rozszerzenie dostępne jest na komputerach, konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Cena Cuphead – The Delicious Last Course. Gdzie kupić DLC?

Cuphead – The Delicious Last Course jest już dostępne na prawie wszystkich platformach. Dodatek nie jest dostępny do kupienia wyłącznie na Nintendo Switch, jednak powinien się pojawić w ciągu najbliższych kilku godzin. Zrobiliśmy dla Was mini-przegląd ofert ze sklepów oficjalnej dystrybucji:


Recenzje Cuphead – The Delicious Last Course

Krytycy branżowi otrzymali przedpremierowy dostęp do rozszerzenia i już teraz w Internecie dostępne są pierwsze recenzje Cuphead – The Delicious Last Course. W serwisie Metacritic DLC otrzymało aż 89/100 Metascore. Wynik jest wyciągnięty z 26 opinii.

Dodatek fabularny oferuje całkowicie nową wyspę, na której czekają dodatkowe misje, wyzwania, bossowie oraz nowe bronie. W swoje ręce dostaniecie także kolejną grywalną postać – Miss Chalice.

Recenzje Cuphead – The Delicious Last Course

Promocje na Cuphead (PC)

Rozszerzenie The Delicious Last Course do działania wymaga podstawowej wersji gry. W poniższej tabelce znajdziecie aktualnie najkorzystniejsze promocje na Cuphead w wersji na komputery osobiste:


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.