cdp2

SimCity – 89.49zł – Origin
Crysis 3 – 39.90zł – Origin
Dead Space 3 – 39.90zł – Origin
FIFA 13 – 39.90zł – Origin

Jak donosi nam użytkownik Mihau, Crysis 3 to wersja PL/RU i nie ma angielskiego dubbingu.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Crysis 3 i Dead Space 3 za 40 zł"

 1. Ma ktoś Fife 13, działa wam gra przez neta? Zastanawiamy sie nad kupnem ze znajomym ale nie mamy pewnosci ze bedzie nam dzialal multiplayer :/

 2. Crysis z polskim dubbingiem brzmi pokracznie. Może oni te klucze z Rosji biorą. 😀

 3. W sprawie lokalizacji i języków gier. Mnie już kilka razy udało się przekonać EA customer care na zamianę wersji na International albo WW. Jeśli przeszkadza komuś polski dubbing, zawsze warto spróbować.

  1. „nie ma angielskiego dubbingu.”
   Zawsze sądziłem, że dubbing robi się w celu podmiany oryginalnego języka na lokalny a w przypadku tej gry, angielski dubbingiem nie jest.

  2. amigarulez: „Zawsze sądziłem, że dubbing robi się w celu podmiany oryginalnego języka na lokalny a w przypadku tej gry, angielski dubbingiem nie jest.”

   Dubbing to podłożenie głosów pod postaci, niezależnie od języka.

  3. Nie rób ze mnie głupka. Co to jest dubbing to ja wiem. Chciałem tylko dać do zrozumienia autorowi, że niefortunnie użył tego słowa bo skoro oryginalnym językiem gry jest angielski to logicznym jest, że język ten NIE MOŻE być dubbingiem bo za jaki język miałby być ten (angielski) głos podkładany? Powinien był zatem napisać „jest tylko PL/RUS dubbing”.

 4. Ceny świetne, sam już sobie obiecuję, że nie kupię żadnej gry od EA na premierę. Ostatnio przejechałem się na Sim City, Crysis 3 i Most Wanted – żadna nie sprostała moim oczekiwaniom, a każdą po kilku miesiącach można kupić za 30-50% pierwotnej ceny.