Promocja na Crusader Kings III
  Polecamy

Crusader Kings III na PC – gdzie kupić tanio. Porównanie cen i promocji gry Crusader Kings III

Ostatni miesiąc to jeden z najlepszych okresów 2020 r. dla pecetowego grania. Dzięki Xbox Game Pass cena Crusader Kings III na PC jest… nieistotna 😉 Gra wylądowała w usłudze Microsoftu w dniu wczorajszym i wiele wskazuje na to, że zabawi tam na dłużej. Jeśli ponad Game Pass preferujecie Steam, powinno ucieszyć Was, że ceny steamowej wersji Crusader Kings III zaczynają się od ok. 127 zł.

Najnowsza produkcja Paradox jest drugą najlepiej ocenianą grą na PC ostatnich miesięcy, ustępuje tylko przed Microsoft Flight Simulator 2020, grze które również znajdziecie w Xbox Game Pass. Najlepszą wizytówką jakości Crusader Kings III jest 91 punktów Metascore z 33 recenzji.

W rozwinięciu artykułu dowiecie się gdzie kupić tanio Crusader Kings III.

Promocje na Crusader Kings III

Tani Crusader Kings III na PC – wersja cyfrowa

Cena Crusader Kings III na PC – wersja pudełkowa

Darmowa dostawa kurierem.

GRA Crusader Kings III DOSTĘPNA W JEST W RAMACH ABONAMENTU XBOX GAME PASS

Jeśli chcecie zaoszczędzić na Game Passie, skorzystajcie z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 4 miesiące za 22,89 zł, 6 miesięcy za 107,49 zł, 17 miesięcy za 211,35 zł.


Łowcy, jakie macie plany odnośnie Crusader Kings III? Testujecie grę w Game Passie już teraz, czy szykujecie się na obniżki podstawki i steamowy zalew DLC?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.