Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Steama za 66,73 zł w cdkeys

Cena z kodem na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku*

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC – 66,73 zł – Steam

*Jeśli macie problem z uzyskaniem kodu zniżkowego, kliknijcie prawym przyciskiem myszy na niezaładowany obrazek i otwórzcie go w nowej karcie (działa też komenda „pokaż obrazek”) a załaduje się właściwa strona z kodem.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Steama za 66,73 zł w cdkeys"

  1. Po to, żeby ktoś sobie kupił taniej jak ma ochotę. To nie jest portal lowcynajtanjszychokazjiwhistorii, ale lowcygier. Jeśli gra jest tania to jest info. Redaktor decyduje, nie raz była średnia okazja, ale można się przyzwyczaić, bo jest też wiele naprawdę niezłych ofert.

   Co się pieklisz na koniec roku? Do Sylwestra się szykuj!
   W jakiego Tomb Raidera będziesz grał w tym roku? Ja wybieram „Rise of the Tomb Raider”, bo brakuje mi zimowych klimatów 😉

   1. No ja rozumiem to, że to jest portal do dzielenia się okazjami, no ale to jest ten sam deal z promowanego z cdkeys co był na święta, jedynie z 61zł przeskoczyło na 68 xD
    Ja akurat się złapałem na ten okres na Hitmana z 2016 i mapa z Hokkaido pasuje do klimatu świątecznie noworocznego idealnie.

    1. Za 61 zł było tylko przez chwilę i potem skoczyło na ponad 80 zł. Nie masz co w domu robić? Znaleźć ci zajęcie? Szykuj się na sylwestra. 😛

    2. To wtedy mijaj takie okazji, a nie pokazuj jak piana z pyska Ci leci. Nie podoba się? To sobie wchodź na inne okazje, albo sam szukaj. Wesołego.

    3. I co, mam się cofnąć w czasie żeby kupić taniej? Czy może w ramach sprzeciwu kupić na steamie za 109,85 zamiast tu za 68?