Promocja na Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas
  Polecamy

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na Xbox One za 152,89 zł zamiast 289,99 zł!

Łowcy, jeśli podobnie jak my oczekujecie premiery Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas i posiadacie konsolę Xbox One, oferta brazylijskiego Microsoft Store powinna Was zainteresować . 🙂

Crash Bandicoot ™ 4: Najwyższy czas – R$200,00 (152,89 zł)

Cena Crash Bandicoot ™ 4: Najwyższy czas w Polsce wynosi 289,99 zł!

Premiera gry już dzisiaj. Promocja trwa do 8 października.

Aktualizacja 4

Ceny giftcardów spadły ze 158,15 zł na 152,89 zł. Promocja obowiązuje jeszcze przez sześć dni (do 08.10)

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store: 1x 200 BRL za 152,89 zł w G2A.

Krok 2.ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.