Promocja na Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas
  Polecamy

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na Xbox One za 153,58 zł zamiast 289,99 zł!

Łowcy, jeśli podobnie jak my oczekujecie premiery Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas i posiadacie konsolę Xbox One, oferta brazylijskiego Microsoft Store powinna Was zainteresować . 🙂

Crash Bandicoot ™ 4: Najwyższy czas – R$200,00 (153,58 zł)

Cena Crash Bandicoot ™ 4: Najwyższy czas w Polsce wynosi 289,99 zł!

Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na najnowszą odsłonę z jamrajem w roli głównej mogą liczyć na dostęp do wersji demonstracyjnej. Z pierwszych opinii, które wylądowały już w internecie, można wyciągnąć wnioski, że Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie najlepszą częścią serii od czasów oryginalnej trylogii z pierwszego PlayStation.

Premiera gry zaplanowana jest na 2 października.

Aktualizacja 2

Ceny giftcardów zostały zaktualizowane.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store: 2x 100 BRL z kodem MIDWEEKSEP1 za 153,58 zł w GAMIVO.

Krok 2.ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.