[Aktualizacja] Conan Exiles za 93,30 zł w cdkeys

Conan Exiles PC – 21,65 EUR (93,30 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Aktualizacja] Conan Exiles za 93,30 zł w cdkeys"

 1. Czemu kupony zniżkowe z facebooka mi nie działają? To mój drugi zakup na stronie.

  1. Albo nie jesteś zalogowany na koncie, albo ci wyłączyli możliwość używania kuponów ( mi zablokowali jak kupilem juz x gier u nich to dział pomocy powiedział, że mi anulują możliwość zniżki na stałe, nawet nowe konto nic nie daje ^^ )

   1. Też myślałem, że mi zablokowali po którymś zakupie ale tak jak mi kody przestały działać – znowu ostatnio mogłem użyć kodu. Nie wiem, czy jest jeden kod na jakiś czas, czy jak to działa …

   1. Cały mechanizm budowania jest bardziej niż podobny…
    To samo sposób ruchu postaci, zdobywania surowców a nawet dosyć głupie zachowanie zwierząt SI.

    1. Jak już, to podobny jest bardziej do ARK, a nie do RUST…(jeśli chodzi o system zbierania, budowy itd.).

     Po za tym nie rozumiem tego gadania, że coś jest podobne do czegoś. Przecież take porównanie jest śmieszne, w fps’ach też porównujesz takie same bronie? W RPG’ach system lvl, umiejętności? (który zazwyczaj jest taki sam w większości rpg). No chyba nie….
     Co z tego, że system jest podobny? Jak w wielu innych grach i to nie RUST to zapoczątkował.

     A co do „głupich zwierząt” – Nie do końca rozumiem co masz na myśli, bo pod tym względem w większości obecnych survivali można powiedzieć, że zwierzęta są głupie…Ale powiem tak – EA, pewnie to poprawią.
     Tak w ogóle widać, że twórcy się starą. Na razie praktycznie codziennie są jakieś aktualizacje!

    2. To z tego podobieństwa, że od strony technicznej ARK to dno. A to, że „jest w lepszym stanie dniu premiery niż rust po 3 latach” to nie jest żadne osiągniecie biorąc pod uwagę jakie niedorobione są tamte gry. Rozumiem, że można coś lubić, ale dlaczego od razu negować krytyczne opinie, które są trafne i subiektywne argumentami na zasadzie „a bo AI jest wszędzie głupie, bo większość RPG taka jest, powiem tak – chłopaki się starają i na pewno naprawią!!!!”
     Bieda umysłowa w tobie jest mocno zakorzeniona xdax1

    3. Jego „trafna i subiektywna opinia” to porównanie do gry, która pod bardzo małym względem jest podobna. To żadna opinia, a tym bardziej nie jest ona trafna. Podobne jest to, co prawie w większości survivali jest takie same, budowa, zbieranie surowców i mówiąc „texture pack do Rusta” – porównanie, że niby conan jest identyczny jak rust i tylko textury go odróżniają to jest dno, a nie żadna opinia, dlatego tak odpisałem. Jeśli tego nie rozumiesz, widocznie sam masz „biedę umysłową”.

  1. Ta gra jest o wiele lepsza niż Rust. Mało tego – jest w lepszym stanie w ea w dniu „premiery” niż Rust po 3 latach produkcji!

  1. to survival mmo który ma szanse w końcu być skończony i posiadac świat wiarygodny i interesujący, w przeciwieństwie do wielu poprzedników, poza tym stoi za tym studio z doświadczeniami w grach sieciowych

   1. Szkoda tylko że ten survival wygląda tak samo jak reszta, a świat na dłuższą metę przestaje mieć znaczenie.

    1. spokojnie, to na razie zaledwie pare dni w EA, a świat już wygląda lepiej niż w każdym survivalu w tym poziomie developingu a nawet i dalej

    2. Jak reszta czego? Wszystkie dotychczasowe survivale są w produkcji od 3 lat i końca nie widać. Funcom i ich Conan to pierwsza gra, która w rzeczywistości może wyjść z EA. Zresztą i tak działa i wygląda o wiele lepiej, niż inne survivale, które miały „premierę” 3 lata temu…

  2. Bo jest prawdziwy kreator postaci, ze mozesz nawet se dlugosc pitoka ustawic.
   A jak juz lazisz to mozesz latac z jajami i furkoczacym na wietrze pitoku.

   1. każdy zwraca uwagę na to co lubi, lub co jest dla niego nowością

 2. Chyba z 4 godziny próbowałem się przekonać do tego tytułu oglądając różne kanały na Twitch’u i nie pojmuję hype’u na ten tytuł. LAGI, błędy w wyświetlaniu tekstur, ścinki fps a przecież nie wygląda to jak graficzny majstersztyk, LAGI, pojawiające się znikąd zwierzaki atakujące nie wiadomo za co, nagle znikające npc, ogólnie to jakaś kompletna niedoróbka za 100 zł. Może jak wyjdzie z etapu niemowlęcego ogarną serwery, optymalizację i poprawią bugi to da się w to grać.W takim stanie nie powinni tej gry wypuszczać i naciągać ludzi.

  1. Uwierz mi, na filmikach i tak wygląda znacznie lepiej niż jest w rzeczywistości. Ludzie sami się dają naciągać bo płacą za niedorobione/niedokończone gry i mają nadzieję, że w końcu jakiemuś developerowi uda się ją skończyć. Cena jak za pełnoprawną grę (na polskie) a gra jest jak dla mnie w fatalnym stanie. Do tego z każdym patchem modlisz się żeby czegoś nie spieprzyli (tak jak ostatnio motyw z pałką do ogłuszania przeciwników). Ludzie to dziwni są.