Chaos on Deponia w promocji w Galastore

Na Galastore do nabycia Chaos on Deponia* w promocyjnej cenie 4,79$ (cena po użyciu GalaPoints, w przeciwnym wypadku-6,79$)

Promocja potrwa jeszcze tylko przez 2,5 godziny(do godziny 18-tej).Gra w formie klucza steam.

EDIT-promocję przedłużono, potrwa ona do 22:15

*kontynuacja Deponii obecnej w aktualnej edycji Indie Gala Magicka

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Chaos on Deponia w promocji w Galastore"

 1. Małe wyjaśnienie odnośnie „gwiazdkowego komentarza”-otóż zdaża się dość sporadycznie, że niektórym mylą się te dwie części, ze względu na specyficzny tytuł sequela (jednak nie ma to jak „dwójka” w tytule :)).

  1. Czuję tutaj dziwne uczucie*. Promocja zacna, taki pstryczek w nos Steam, ale powinni dać to na początku, a nie pod sam koniec jak większość tych co miała pewnie kupiła.

   * – takie jakby coś było ze mną związane 😉

   1. Dzięki za wyjaśnienie!. Przypadkiem dobrze zrobiłem, bo kupiłem najpierw Deponię, a potem dopiero Chaos on Deponia już ze zniżką. Czyli zaraz gramy!
    Przydałaby sie się jeszcze Edna & Harvey w promocji.

 2. Promocja przedłużona, jakby ktoś chciał kupić po niskiej cenie, a nie miał punktów, to może śmiało uderzać do mnie na priv-i tak mam tych punktów sporo, a użytku z nich prawie w ogóle 😉

 3. Czyli jeśli dostało się tego Indie Gala Magicka jako gifta to nie dostaje się tych punktów?

  1. Przyznam się szczerze, że nie wiem, bo już od prawie roku(wcześniej na innym forum) jestem tym, który te gifty kupuje dla innych 😉 Ale nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku, kiedy ktoś ma konto IG i np otrzymał gifta. Najlepiej skrobnąć do supportu IG w tej sprawie.

 4. Znowu przedłużyli o 2 godziny. Pewnie się spodziewali, że błyskawicznie wyprzedadzą wszystkie klucze jak rzucą na dwie-trzy godziny, ale chyba nie do końca wyszło 😉 Choć cena rzeczywiście całkiem atrakcyjna, szczególnie jak porówna się do poprzednich przecen na Chaos on Deponia.