Cena Horizon Zero Dawn PC (Steam). Gdzie kupić tanio i co zawiera HZD Complete Edition

Premiera Horizon Zero Dawn na PC (Edycja Kompletna zawierająca dodatek The Frozen Wilds) odbyła się w sierpniu 2020 r. Była to pierwsza duża gra ekskluzywna PlayStation, która zadebiutowała na komputerach osobistych. Co prawda nie obyło się bez problemów, te jednak zostały już wyeliminowane i obecnie możemy cieszyć się wyśmienitym portem.

Jeśli interesuje Was cena Horizon Zero Dawn PC (klucz Steam, Epic Games Store, GOG) dobrze trafiliście 🙂

Historia rozpoczyna się, gdy Aloy jest jeszcze małą dziewczynką. Jako „wyrzutek” wychowuje się z dala od wioski ze swoim przybranym ojcem – Rostem. Pewnego razu bohaterka wpada do jaskini, która okazuje się starą bazą wojskową Przedwiecznych. Znajduje tam urządzenie zwane fokusem, potrafiące wyświetlać informacje widoczne tylko jego użytkownikowi. Niedługo później dorastająca dziewczyna rozpoczyna szkolenie, celem przygotowania się do Próby, która pozwoli jej zostać wojownikiem plemienia Nora. Pragnie też, za wszelką cenę, dowiedzieć się skąd pochodzi i kim jest jej matka. W końcu nadchodzi dzień wyzwania. Niestety, zostaje on zakłócony przez grupę tajemniczych kultystów…

Gameplay łączy w sobie eksplorację rozległej krainy i walkę (głównie przy użyciu łuku i pułapek) z pałającym żądzą krwi Zaćmieniem i mechanicznymi bestiami. Nie brakuje też elementów skradankowych.


Gdzie kupić tanio Horizon Zero Dawn PC (Steam, Epic Games Store)

Od pojawienia się Horizon Zero Dawn na Steam minęło już troszkę czasu, dlatego w Internecie dostępnych jest sporo atrakcyjnych cenowo promocji.


Co zawiera Horizon Zero Dawn Complete Edition

Pecetowi gracze otrzymali dostęp do Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna. Wydanie to obejmuje podstawową wersję gry, wraz z dużym rozszerzeniem The Frozen Wilds. Dodatek wprowadza nową krainę, bronie, umiejętności i przeciwników. Główny wątek fabularny zapewni łącznie około 30 godzin zabawy.

Ponadto w skład zestawu wchodzą:

  • Strój zwiadowcy burz Carja oraz potężny łuk Carja
  • Pakiet handlarza Carja
  • Strój pioniera Banuków i niszczycielski łuk Banuków
  • Pakiet banuckiego podróżnika
  • Pakiet strażnika Nora

Przygotowany port HZD PC oferuje sporo opcji graficznych, niedostępnych w konsolowej wersji, które pozwolą na dostosowanie rozgrywki do możliwości komputera. Pecetowi gracze otrzymali m.in. wsparcie dla ultraszerokich ekranów i możliwość zabawy nawet w 120 klatkach na sekundę.

Początkowo Horizon Zero Dawn (Steam, Epic Games Store, GOG) borykał się z wieloma problemami. Gra zawieszała się, zdarzało jej się co jakiś wyłączyć, a optymalizacja pozostawiała sporo do życzenia. Na szczęście niedociągnięcia zostały szybko wyeliminowane i obecnie można już w pełni skupić się na walce z mechanicznymi dinozaurami i bandytami.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Ograliście już w pecetowy port HZD? A może dopiero zamierzacie zakupić swoją kopię? Jak myślicie, czy Horizon Forbidden West też pojawi się na PC, a jeśli tak to kiedy?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.