Cena God of War na PC (Steam, Epic Games Store) - gdzie kupić tanio GoW

W styczniu 2022 r. premierę święcił God of War PC – gra zadebiutowała zarówno na platformie Steam, jak i Epic Games Store. Ze względu na ekskluzywność – przez prawie 4 lata GoW był tytułem na wyłączność konsol PlayStation, wysoką jakość pecetowego wydania, niezwykle liczny fandom oraz rychłą premierę God of War Ragnarök (PS4/PS5) pojawienie się przygód Kratosa i Atreusa na PC okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Łowcy, ze względu na pytania odnośnie tego gdzie kupić tanio klucz Steam God of War, przygotowaliśmy dla Was mini przegląd ofert 🙂 Zapraszamy do lektury.

Dostępna do niedawna wyłącznie na konsolach Sony seria narodziła się w 2005 roku. Pierwsze odsłony cyklu, osadzone w klimatach greckiej mitologii, oferowały szybką i dynamiczną rozgrywkę w stylu slasherów. Nową formułę wprowadzono dopiero przy okazji premiery God of War z 2018 r. (PlayStation 4), części stanowiącej swoisty reboot. Zeusa zastąpiono Odynem, położono większy nacisk na fabułę, spowolniono przy okazji tempo pojedynków. Kratos otrzymał także wspierającego go w boju sojusznika. W podróży przez ośnieżone lasy krainy wikingów towarzyszy mu bowiem jego syn Atreus. Mimo wielu rewolucyjnych zmian gra została bardzo ciepło przyjęta przez fanów, wśród których nie brakowało głosów, że jest to najlepsza część serii. Produkcja studia Santa Monica chwalona jest przede wszystkim za wciągającą historię, wyrazistych bohaterów, unikalny klimat i zapadające w pamięć potyczki z potężnymi bossami.


Jak wypadł port GoW na PC?

Obojętnie czy kupujecie God of War na Steam, czy też Epic Game Store, możecie być spokojni o jakość pecetowego portu. Twórcy pokusili się o szereg usprawnień względem konsolowego odpowiednika. Ulepszono cienie, geometrię otoczenia, a także poprawiono szybkość ładowania (jest nawet lepiej niż na PS5). Panowie z Digital Foundry byli wręcz zachwyceni tym, jak prezentuje się God of War na PC.


Cena God of War na PC – gdzie kupić tanio klucz Steam / Epic Games Store tanio

W internetowych sklepach bez problemu zakupicie klucze Steam do GoW. Fani Epica nie są w tak dobrej sytuacji i muszą wyczekiwać promocji oraz kuponów rabatowych od Tima 😉


Wiecie już, gdzie dorwać God of War na PC tanio. Nie pozostaje więc nic innego jak zabrać się za granie! Niezapomniana przygoda czeka!

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.