Cena Elden Ring na PC (Steam), PlayStation i konsole Xbox - gdzie kupić tanio soulslike Miyazakiego

Jeśli interesuje Cię cena Elden Ring na PC (Steam) lub konsole, dobrze trafiłeś – z artykułu dowiesz się gdzie kupić soulslike From Software najtaniej. Długo wyczekiwana produkcja pojawiła się na rynku 25 lutego i szybko wspięła się na czołowe miejsca na listach bestsellerów. Gra została niezwykle ciepło przyjęty przez fanów oraz recenzentów, którzy docenili zgrabne połączenie wysłużonych mechanik „duszopodobnych” z nowością w serii, jaką był otwarty świat. Mimo upływu czasu tytuł ten wciąż cieszy się ogromną popularnością. Z tego też powodu dorwanie Elden Ring tanio nie jest prostym zadaniem, ale przecież nie takie rzeczy już się w życiu robiło… 😉 Szczegóły poniżej!

No dobrze, ale czym dokładnie jest ten Elden Ring? To gra RPG akcji reprezentująca nurt zwany soulslike, którego twórcą jest Hidetaka Miyazaki. Terminem tym określa się wymagające i nieprzystępne produkcje, do którym należy mieć ogromne dawki cierpliwości 😉 Akcja ER osadzona została w krainie zwanej The Land Between, której lore zostało nakreślone przez samego George R.R. Martina. Region ten podzielony jest na sześć królestw, rządzonych przez półbogów – rzecz jasna należy ich pokonać, by wejść w posiadanie fragmentów tytułowego Eldeńskiego Kręgu. Jak to jednak w grach bywa, zanim gracz zmierzy się z głównymi antagonistami, na jego drodze staną hordy przeciwników, wśród których pojawi się też wielu potężnych bossów… Crucible Knight, bądź przeklęty!


Tani Elden Ring na PC (klucz Steam)

Dla pececiarzy, chcących jak najszybciej wskoczyć do mrocznego świata Elden Ring, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup ER w wersji cyfrowej.

Najwięksi fani soulslike’ów Miyazakiego mogą pokusić się o zakup edycji Elden Ring Deluxe Edition (Steam), w ramach której, oprócz gry, znalazł się także artbook i oryginalna ścieżka dźwiękowa.


Cena Elden Ring na PS4 / PS5 (wydanie pudełkowe)

Kolekcjonerzy z pewnością docenią pudełkowe wydanie gry. Pamiętajcie, że wersję przeznaczoną konsoli PlayStation 4 uruchomicie też na PS5, z tym, że bez wielu usprawnień graficznych.

Cena Elden Ring na PS4 prezentuje się następująco:

Wydanie dedykowane PlayStation 5 kupicie za:

Jeśli powyższe oferty dobiegły końca, aktualne promocje na grę w wersji na PlayStation 4 znajdziecie pod tym adresem, zaś promki na wydanie PS5 w tym miejscu.

Jak kupić tanio Elden Ring w PlayStation Store?

Alternatywą dla zakupu gry w pudełku jest nabycie jej w sklepie PlayStation. W tym przypadku nie ma rozróżnienia na wersję PS4/PS5.

Cenę cyfrowego wydania gry możecie w bardzo prosty sposób obniżyć przy pomocy doładowań PlayStation Network Card – aktywujecie doładowanie w Sklepie PlayStation, a następnie kupujecie Elden Ring tanio przy pomocy dodanych do „portfela” środków.


Promocje na Elden Ring na Xbox One / Xbox Series X|S (wydanie pudełkowe)

Posiadacze konsol Xbox mają ułatwioną sytuację. W sprzedaży dostępna jest tylko jedna wersja pudełka, z płytką, która pozwoli na uruchamianie gry zarówno na Xboksach One, jak i Series X.

Jeśli w/w oferty są już niedostępne, aktualne promocje na grę znajdziecie pod tym adresem.

Jak zaoszczędzić na zakupie gry Miyazakiego w Microsoft Store?

Grę można nabyć w polskim Microsoft Store:

lub też skorzystać z oferty dostępnej w brazylijskim regionie sklepu. Zakup nie zajmie dużo więcej czasu, a można liczyć na oszczędności rzędu kilkudziesięciu złotych.

Jak kupić Elden Ring w brazylijskim Xbox Store?

Krok 1. Kupujecie doładowania BRL. Giftcardy dostępne są w wielu sklepach, np.:
– Eneba: 50 BRL, 100 BRL
– CDKeys: 50 BRL, 100 BRL

Krok 2. Postępujecie zgodnie z poradnikiem.


Czy Elden Ring trafi do Xbox Game Pass?

Elden Ring w Xbox Game Pass byłby spełnieniem marzeń wielu graczy. Microsoft inwestuje w swoją usługę spore pieniądze, ale na razie nic nie wskazuje na to, by akurat ta gra miała w najbliższym czasie zawitać do abonamentu Phila Spencera. Produkcja wciąż cieszy się ogromną popularnością, co bezpośrednio przekłada się na sprzedaż i zapewne żadna z osób odpowiedzialnych za firmowy budżet nie zdecydowałaby się złożyć podpisu na umowie, która, de facto, znacznie zmniejszyłaby wpływy z dwóch dużych rynków.

Warto też zaznaczyć, że From Software ma dużo bliższe powiązania z Sony niż Microsoftem. Bloodborne i Demon’s Souls wciąż pozostają grami ekskluzywnymi na konsole PlayStation, a, co więcej, subskrypcja Xbox Game Pass nie oferuje obecnie żadnej gry stworzonej przez zespół pana Hidetaki. Oczywiście nie wyklucza to możliwości pojawienia się najnowszego soulslike japońskiego dewelopera w usłudze, jednak znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo takiego zdarzenia.


Mimo że od premiery minęły już ponad trzy miesiące, tani Elden Ring wciąż jest pieśnią przyszłości. Jak myślicie, kiedy gra zacznie znacząco schodzić z ceny? 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.