Promocje Death Stranding
  Polecamy

Cena Death Stranding na PC - mini przegląd promocji na grę Hideo Kojimy (akt.)

14 lipca 2020 r. na PC zadebiutowała najnowsza gra Hideo Kojimy. Niestety na chwilę obecną cena Death Stranding na PC w sklepie Steam oraz Epic Games Store nie zachwyca – pre-order Death Stranding na obu platformach został wyceniony na kwotę 249,90 zł.

Na szczęście dzięki porównywarce cen gier GG.deals znalezienie bardziej korzystnych ofert na Death Stranding na PC nie jest zbyt dużym wyzwaniem 🙂

Fabuła gry Kojimy Productions skupia się na losach Sama Portera Bridgesa, w którego rolę „wcielił” się Norman Reedus, kuriera pomagającego w odbudowie świata borykającego się ze skutkami tytułowego Wdarcia Śmierci (Death Stranding). Głównymi zadaniami stawianymi przed bohaterem są dostarczanie ładunków do ludzkich kolonii rozproszonych po terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych oraz stworzenie łączącej je bezprzewodowej sieci komunikacyjnej. Cel, jaki stara się osiągnąć Sam, nie jest łatwy, tym bardziej że w trakcie wędrówek musi radzić sobie z opadami temporalnymi wywołującymi przyśpieszenie procesu niszczenia elementów ekwipunku oraz transportowanych przesyłek, jak i istotami zwanymi wynurzonymi.

W porównaniu do wersji na konsolę PlayStation 4, Death Stranding na PC oprócz usprawnień graficznych oferuje dodatkowo m.in. tryb fotograficzny, wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych oraz unikalny content nawiązujący do gier z serii Half-Life.


Czy premierowa cena Death Stranding na PC, gry która na konsoli Sony zadebiutowała 8 listopada 2019 r., jest akceptowalna? Łowcy, sięgnięcie po dzieło Hideo Kojimy już w 14 lipca, czy też wstrzymacie się do momentu, aż na rynku pojawią się bardziej kuszące promocje na Death Stranding?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.