Promocja na Age of Empires 4
  Polecamy

Cena Age of Empires 4 poza Xbox Game Pass, czyli gdzie kupić tanio Age of Empires IV na PC

Już jutro (28.11.2021 r.) premiera Age of Empires IV na PC. Ze względu na spory sentyment, jakim darzymy serię, zdecydowaliśmy się przygotować mini przegląd dot. promocji na AoE 4.

Rekomendowana cena Age of Empires 4 na Steam oraz w Sklepie Microsoftu wynosi 214,99 zł. Na szczęście grę zakupić można o wiele taniej w innych sklepach:

Po więcej ofert na AoE 4 zapraszamy do dalszej części wpisu.

Na kolejną odsłonę AoE przyszło nam czekać blisko 16 lat. Za najnowszą strategię Microsoftu nie odpowiadają już pierwotni ojcowie serii, a studio Relic Entertainment, twórcy takich gier strategicznych jak Company of Heroes oraz Warhammer 40,000: Dawn of War. Tryb dla pojedynczego gracza został podzielony na cztery kampanie fabularne, w których odwiedzimy inne epoki, poznając ich dzieje na przestrzeni setek lat. W grze znajdziemy osiem cywilizacji, z czego każda armia oddaje w nasze ręce inne jednostki. Co za tym idzie rozgrywka różni się w zależności od tego, jaką cywilizacją aktualnie kierujemy. Age of Empires IV, oprócz potyczek ze sztuczną inteligencją i kampanii fabularnej, ofertuje także tryby wieloosobowe (PvP i PvE), gdzie zmierzymy się z graczami z całego świata. Microsoft zapowiedział oficjalne wsparcie modów, jednak na tę funkcję przyjdzie nam poczekać do początku 2022 roku.


Age of Empires IV tanio – najlepsze promocje na AoE 4 (Steam)


Age of Empires 4 w Xbox Game Pass w dniu premiery


Warto pamiętać o tym, że gra AoE 4 będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass na komputery PC, już w dniu swojego rynkowego debiutu.

Age of Empires 4 w Xbox Game Pass

Jeśli nie planujecie zakup klucza Steam Age of Empires 4, rekomendujemy skorzystanie z poniższych promocji:

Oferty na XGP w Microsoft Store skierowane są do osób, które nie korzystały jeszcze, z dobrodziejstw growej subskrypcji Microsoftu. Pozostałych graczy odsyłamy do ankiety, która pozwoli na dobór odpowiedniego poradnika na tani Game Pass.


Recenzje Age of Empires 4

W serwisie OpenCritic gra Age of Empires IV może pochwalić się oceną 85 Top Critic Average oraz 81% Critic Recommend wystawioną na podstawie 57 recenzji, więc śmiało można stwierdzić, że fani staroszkolnych RTSów nie powinni czuć się zawiedzeni, a wysoka cena Age of Empires IV jest usprawiedliwiona.

Ponieważ obraz wart jest więcej niż tysiąc słów…


Promocje na gry Age of Empires (Steam)

Łowcy, jeżeli interesuje Was zakup odnowionych wersji gier z serii AoE, zapoznajcie się poniższymi promocjami na klucze Steam 🙂


Łowcy, sięgniecie po Age of Empires 4 na Steam, czy też ogracie RTS w ramach Xbox Game Pass?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.