X

«

»

Kilka nowych obniżek w GAME Digital

20111117172438_game[1]XCOM: Enemy Within – £7.50 – Steam
XCOM: Enemy Unknown – £4.99 – Steam
XCOM: Enemy Unknown – Elite Soldier Pack – £1.99
Sleeping Dogs – £4.99 – Steam
Kane & Lynch Dead Men – £1.99 – Steam
Kane & Lynch 2: Dog Days – £2.99 – Steam
The Bureau: XCOM Declassified – £3.69 – Steam

 • Guest

  Ani jeden odnośnik nie działa

  • U mnie wszystkie działają.

   • no u mnie też zaczęły działać, ale dopiero po odświeżeniu strony. Jest ok.

 • Matembo

  Ten cały The Bureau: XCOM Declassified nie jest taki zły jak go piszą. Jeśli ktoś jest w stanie przeboleć straaaasznie głupie AI w zamian za świetny klimat i dobrą fabułę to z czystym sumieniem polecam! 🙂

  • taniec_chochola

   Klimat tak, ale fabularnie gra jest fatalna. Ostatnie godziny to już droga przez mękę i bezpłciowe, niewywołujące emocji zwroty akcji.

   • Matembo Zawiedziony

    Kuuurdee. Jestem dopiero po paru godzinach i liczyłem, że historia idzie w dobrym kierunku a Ty wyskakujesz z takim rozczarowaniem. No nic, skończę i tak bo już się wciągnąłem a zakupu nie żałuję bo z creditsami z GMG dorwałem to za funciaka. 😉 Pozdro!

    • taniec_chochola

     Wiesz, mi po pierwszych kilku godzinach też się podobało i byłem w stanie wybaczyć nawet to AI, ale im dalej w las tym gorzej. Widać, że długi okres produkcji tej grze nie posłużył – jest tu masa zmarnowanych i zupełnie porzuconych pomysłów. Już sama losowość drużyny odbija się czkawką w późniejszych stadiach rozgrywki – nie jesteś w stanie nawiązać z tymi ludźmi żadnej więzi, trudno też darzyć ich taką sympatią jak swoich żołnierzy w Enemy Unknown, gdzie siłą rzeczy miało się swoich weteranów-faworytów, którzy nam ratowali tyłki w wielu misjach. Nie ma też żadnego sensownego rozwoju głównego bohatera, a zwrot akcji z nim związany wywołuje niestety tylko uśmiech politowania. Ale ale – mimo wszystko można z gry czerpać pewną przyjemność. Klimat jest naprawdę interesujący i jeżeli coś się w tej grze udało na 100% to, jak już kilka razy pisałem o tej grze, właśnie połączenie futurystycznej technologii obcych i powojennych Stanów.

  • MDA

   Gra jest całkiem ok. Ma swoje wady, nawet spore, ale początek lat 60tych XX w. to był strzał w dziesiątkę. Warto oglądać różne detale z tamtych czasów. Tak na prawdę, to można było zrobić z tego serial TV. Aż dziw, że nikt dotąd tego nie zrobił a nie takie pomysły już były na kanale Sci-Fi

 • MDA

  Szkoda, że XCOM: Enemy Within ciągle drogo. Za drogo jak na dodatek do gry :/