Komentarze do "Castle of Illusion za 8,40 zł w Games Republic"

 1. Nie mam zaufania do gier Disneya, zwykle są to beznadziejne porty bez ustawień graficznych, ale za tę cenę i patrząc na oceny STEAM, już jest moja.

  1. Świetna gierka do tego stopnia że przeszukałem do cna wszystkie poziomy i zrobiłem 100% 🙂 Do tego jest w sieci jest spolszczenie, nie żeby było specjalnie potrzebne ale z nim gra jest tak jakby bardziej magiczna i mocniej przypomina kreskówki Disneya z dzieciństwa.

   1. O widzisz, nawet nie pomyślałem, że to może nie mieć polskiego… Szkoda, że tylko napisy spolszczono.

    Wygląda ładnie, sterowanie w porządku, historyjka całkiem przyjemna, tyle że po angielsku, dzieciom trzeba będzie czytać. Lepiej nie minimalizować, bo się zawiesi, ale ogólnie na plus.

 2. Czy ktoś także nie może się zalogować/kupić? Cały czas pokazuje mi błąd na stronie, niezależnie od tego czy korzystam z telefonu, czy komputera

   1. U mnie nadal error. Przy logowaniu cały czas dostaje info o problemach przez lokalizacje (adres IP). Próbowałem przez wifi i po sieci komórkowej wszędzie to samo. Mail do supportu już poszedł, ale nie wiem czy się wyrobią.

  1. no ja niby kupiłem, płatność karta przeszła, ale nie zauważyłem że login nie wszedł i teraz czekam aż mi klucze dadzą bo niby jeszcze mam czekać na weryfikację.

   Dają Anomaly warzone earth jako bonusowy klucz za free do zakupu

 3. Ponoć ma wyjść ze sprzedaży 2 września ze względu na problemy licencyjne. Więc trochę bym się obawiał kupować, chyba że Steam nie kasuje gier w takich przypadkach.

  1. gameinformer .com/b/news/archive/2016/08/30/castle-of-illusion-starring-mickey-mouse-to-be-delisted-on-september-2.aspx

   „Castle Of Illusion Starring Mickey Mouse To Be Delisted On September 2”

   „(…)Sega has confirmed to us that Castle of Illusion starring Mickey Mouse will be removed from sale at the end of this week. The publisher says that those that have purchased the game will be able to redownload it without issue(…)”.

   Czyli, jeśli dobrze rozumiem i te informacje są prawdziwe, to ci którzy kupili grę (chyba przed tym 2 września 2016) będą zdolni do ponownego pobierania gry bez problemów. Nie wiem czy po w tym i po tym dniu będzie się wciąż dało aktywować klucze Steam (być może tak, ale pewny nie jestem) oraz czy poza sklepem Steam wciąż ta gra będzie sprzedawana przynajmniej dopóki się nie skończą zapasy.

   1. Czyli będzie tak samo jak z innymi grami które wyszły ze sprzedaży. Dzięki, dobrze wiedzieć.

 4. Jakby ktoś chciał kupić jest też na indiegala.com tam za 2,24$, ale mają promo że do zakupu od 1$ dodają klucz do Nail’D więc chyba lepszy deal.

 5. W tej samej cenie jest też np. w Humble Store (tam 10% idzie też do wybranej fundacji charytatywnej z dostępnych do wyboru), a jak ma się Humble Monthly, to jest chyba dodatkowe 10% rabatu, a trochę taniej (chyba, że ma się to Monthly, to prawie tak samo) tu – lowcygier .pl/promocje-cyfrowe/castle-of-illusion-za-760-zl-w-gamesplanet/