Promocja na Call of the Wild: The Angler

Call of the Wild: The Angler na PC za 91,99 zł w CDKeys - premiera już dzisiaj

Premiera Call of the Wild: The Angler za nami. Gra zadebiutowała na Steam dosłownie przed chwilą (o godzinie 15:00) i na platformie Valve dostępna jest za 107,99 zł. Mamy jednak dla Was ciekawą ofertę na tanie Call of the Wild: The Angler (klucz Steam). Tytuł ten dostępny jest za 91,99 zł w cyfrowym sklepie CDKeys.

Call of the Wild: The Angler to nowa gra od studia Expansive Worlds. Tym razem twórcy popularnego i dobrze ocenianego theHunter: Call of the Wild wzięli na tapet temat szeroko pojętego wędkarstwa. W ręce graczy zostanie oddany nowatorski symulator łowienia ryb. Naszym zadaniem jest eksplorowanie przepięknie zaprojektowanego świata, w poszukiwaniu najlepszych miejsc na zarzucenie wędki. Ważnym aspektem produkcji jest oddanie realizmu, więc każdy z gatunków ryb będzie wymagał odmiennej strategii, aby złowić jak największe okazy i zostać mistrzem wędkarstwa. Rozgrywkę w Call of the Wild: The Angler możemy prowadzić również w trybie współpracy.

Gra w postaci klucza Steam.


Gdzie kupić tanio Call of the Wild: The Angler na PC?

Łowcy, jeśli nie interesują Was klucze Steam z keyshopów, to najlepszą aktualnie ofertę na tanie Call of the Wild: The Angler na PC posiada sklep Allyouplay. Poniżej znajdziecie również zestawienie wszystkich dostępnych promocji na grę:


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.