Komentarze do "Call of Juarez: Gunslinger za 9 dolarów"

  1. Krótkie, historia prosta do przewidzenia. Warte dziesięciu złotych, ale nie trzydziestu.

  2. IMO się bardzo opłaca. Czy krótka – nie sądzę, z tego co słyszałem (bo sam jestem dopiero po kilku misjach), to przejście kampanii to 5-6h na normalu. Do tego pojedynki + arcade mode, które są całkiem, całkiem. Historia faktycznie nic specjalnego, ale narracja i klimat rządzi. No i graficznie wygląda świetnie, nie sądziłem, że cel-shading się sprawdzi przy serii Call of Juarez. Po The Cartel Gunslinger to arcydzieło. 😉

   Btw. gameplay też jest niezły – taki prosty (w sensie mało skomplikowany, a nie że łatwy) shooter na odstresowanie, jeśli chodzi o samo strzelanie, to grało mi się przyjemniej niż w ostatniego Bioshocka, chociażby.

   Ja kupiłem na GMG przed premierą, za bodajże 11$ i nie żałuje, taka cena jak za nowy i całkiem niezły tytuł to naprawdę fajna okazja.

  3. Jedyne czego mi brakuje, to jakiegokolwiek multi. Nie mówię już o co-opie (chociaż do arcade mode by mi pasował), ani o deathmatchu itd, ale chociażby pojedynki mogli w ten sposób zrobić – fajnie by się strzelało do znajomych. 😛 A tak, dali tylko leaderbordy :p

  4. Mam dwa konta steam, ale tam też nie mam. Jako, że nie wiem czy tu banują, po prostu powiem, że przeszedłem u kolegi :p

  1. @dru, nie obrażaj użytkowników ! to nie jest forum na onecie czy gdzieś w podobnych klimatach. Tam sobie możesz obrażać ludzi jak Ci się podoba, ale nie tu! Jeszcze to zrobiłeś bezpodstawnie.

  2. Ten gość niestety ma ubytki i musi się dowartościować takimi tekstami. Również jestem w kraju Europejskim więc tym bardziej nie rozumiem tej różnicy w walucie.

 1. Gra warta swojej pelnej ceny.Jesli sie spodoba to starczy na wiele godziny.Ma tez fajne achievementy.

 2. gry-online mówi 8: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=8970
  gameplay mówi 8,5: http://gameplay.pl/news.asp?ID=77435
  ja mówię 9 (o ile tylko ktoś przed zakupem wie, że gra trwa niecałe pięć godzin, ale za to bardzo zachęca do drugiego przejścia).
  Kupiłem przed premierą i nie żałuję ani trochę.
  P.S. gamerankings (http://www.gamerankings.com/pc/682515-call-of-juarez-gunslinger/index.html) mówi tylko 77, ale to przez JEDNĄ ocenę, która zaniża średnią.

 3. Warto brać już, czy lepiej jednak poczekać? Mam w co grać, ale zachęcają mnie dobre oceny i opinie.

  1. Jak dla mnie gra jest w 100% warta swojej ceny. Chociaż robili to typowo pod digital, to w ogóle nie widać żadnych ograniczeń – IMHO to jest jak pełnoprawny tytuł – nawet dłuższy niż niektóre gry kosztujące 100+ zł. :p Jeśli lubisz takie klimaty, to polecam gorąco, jeśli nie – ściągnij i sprawdź demo, bo jest na Steamie do pobrania. 😉

   Taniej może będzie, ale czy warto czekać to sam oceń. 😉

  2. Dzięki za rekomendacje, zagrałem w demo i gra na tyle mi się spodobała, że postanowiłem ją kupić.