«

»

Call of Duty WWII za ok. 107 złotych w cdkeys

Call of Duty WWII PC (EU) – £22.32 (107,14 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Maciej

  Cena w miare akceptowalna? Pogralem w multi na free weekendzie i bylo fajnie, ale za stowke wolalbym jeszcze jakiegos sensownego singla ograc

  • W singlu spadają hełmy jak trafisz headshot. W multi nie. Szkoda 🙁

   Tak na poważnie – póki EA nie wyda nowego Battlefield nie ma innej gry z singlem podczas IIWŚ. Przeliczając na ilość godzin które zapewne spędzisz w singlu i multi jest to mało. Wychodzi lepiej niż bilety do kina 😉

   Jak Cię boli 100 zł to na GOG masz Medal of Honor War Chest za 35. Minie jeszcze sporo czasu zanim WWII zejdzie do poziomu 50-60 zł. Tak jest ze wszystkimi CoD ( z wyjątkiem Infinite Warfare, który bardzo szybko spadł do 20 zł w koszyku w Carrefour). Póki WWII jest „młode” w multi można jakoś normalnie zagrać. Później zostają wymiatacze i cheaterzy.

   • A w pudle idzie do tanio dorwać? Słabo u mnie z netem.

    • A czy czasami w pudełku nie jest tylko sam kod bez płyt?

   • Zmartwiło mnie to o cziterach i wymiataczach… szczególnie tych 1. Ogólnie chodzi mi o to, że mam powyżej uszu tej „sezonowości” strzelanek. Nawet gdybym wydał 100 na (dość) nową grę, to chore jest kupowanie nowej co parę lat – bo wszyscy się przesiedli. Rozumiem, że fanatycy jakiejś Fify muszą koniecznie i natychmiast mieć najnowszy „numerek” przy nazwie ulubionej gry, ale dobry fps (mimo wszystko, z 2 darmowych weekendów wyniosłem dobrą opinię o samym gameplay’u w CoD WWII) nie potrzebuje „lepiej niż kilka m-cy temu odzwierciedlonej fryzury Krystyny R.”

    • Gra niestety totalnie kuleje ze swoim lag compensation. Mała ilość meczy będzie sprawiedliwa bo sytuacja gdzie tracimy 1s do stanu faktycznego to normalność. W efekcie prawie zawsze jest tak, że jesteśmy w plecy około sekundę do kilku innych graczy i standardowo, zanim my kogoś zobaczymy to on już do nas strzela. Jak się samemu jest hostem to jest bomba. Lecisz jak przecinak, jak ktoś jest hostem to jest festiwal zażenowania i przekleństw. Mało która gra tak wybitnie uwydatnia przewagę hosta nad resztą. To pewnie przez idiotyczne respawny ( wiele razy zginiesz odrazu po odrodzeniu) i mapy wielkości kibla.

   • Każdy „nowy” COD szybko leci z ceną, trend ten zaczęły Duchy. WWII za ~pół roku będzie dostępne za 30 zł.