Promocja na Call of Duty Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare na Xbox One za 118 zł zamiast 188,49 zł w Microsoft Store

Call of Duty: Modern Warfare po roku od premiery wciąż mocno trzyma się w cenie i to pomimo faktu, że najnowsza część Call of Duty: Black Ops Cold War – zapowiedziana na tegorocznym gamescom: Opening Night Live – zbliża się wielkimi krokami do czytników naszych konsol. Oferta brazylijskiego Microsoft Store wychodzi Wam naprzeciw, jeśli nadal nie zapoznaliście z jedną z najlepszych odsłon serii Call of Duty.

Call of Duty: Modern Warfare Standard Edition – R$148,85 (118,11 zł)

Cena Call of Duty: Modern Warfare Standard Edition w Polsce wynosi 188,49 zł.

Poradnik jak dokonać zakupu w brazylijskim Microsoft Store znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Poradnik dot. zakupu gier w brazylijskim regionie Microsoft Store

Krok 1. Kupujecie giftcardy do brazylijskiego Microsoft Store: 1x 100 BRL z kodem MIDWEEKSEP1 za 77,74 zł w GAMIVO oraz 1x 50 BRL za 40,37 zł z G2A.

Krok 2. W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać dowolny brazylijski adres znaleziony w Google.

Krok 3. Kupujecie gry na brazylijskim MS Store przez przeglądarkę, klikając w linki podane w newsie. Dokonajcie zakupu, klikając w przycisk „Encomendar”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę. Zakupy w Brazylii nie wymagają użycia VPN.

Uwaga

Łowcy, nie zdarzyło się jeszcze aby Microsoft banował za zakupy w „obcych” regionach za pośrednictwem giftcardów, niemniej jednak, ponieważ nasze poradniki dot. brazylijskiego MS Store rozeszły się po całym internecie, radzimy zachować ostrożność i rozwagę. Najlepszym według nas rozwiązaniem jest zakup w/w gier na nowo utworzonym koncie w Microsoft Store. Na konsoli Xbox One możecie być zalogowani jednocześnie na kilku kontach – zbieranie osiągnięć oraz granie możliwe jest na dowolnym z nich, nawet jeśli gra jest przypisana do innego konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.