Promocja na Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare II oficjalnie na Steam - pre-order gry od 349 zł

Wszystkie plotki oraz domysły z ostatnich kilku dni zostały oficjalnie potwierdzone. Na platformie Valve dostępna jest juz karta produktu gry Call of Duty: Modern Warfare II. Oznacza to, że seria powraca na Steam. Za najnowszą odsłonę cyklu w wersji standardowej zapłacicie… 349 zł. Zakup ulepszonego wydanie Vault Edition to koszt aż 459 zł 🙂

Premiera CoD: MW II zaplanowana jest na 28 października 2022 roku. Zakup w dowolnej edycji w przedsprzedaży zagwarantuje wczesny dostęp do otwartej bety.


Cyfrowe wydanie Vault Edition zawiera:

  • pełną wersję gry Call of Duty: Modern Warfare II
  • czerwony Pakiet Operatorów z Grupy 141
  • 4 Operatorów: Ghost, Soap, Farah i Price
  • FJX Cinder – pierwszy w historii skarbiec broni
  • Karnet Bojowy (1 Sezon) + pominięcie 50 poziomów

Równocześnie z rozpoczęciem przedsprzedaży, w sieci pojawił się też pierwszy zwiastun fabularny na silniku gry. Nie uświadczymy na nim jednak żadnego fragmentu gameplay’u.


Łowcy, sądzicie że platformę Battle.net czeka podobny los co Bethesda Launcher? Myślicie, że po sfinalizowaniu kupna Activision Blizzard przez Microsoft, pozostałe gry z serii również ukażą się na Steam? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.