Promocja na Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny za 157,59 zł na konsole Xbox w brazylijskim MS Store (akt.)

Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny jest dostępne w promocyjnej cenie w Microsoft Store. Z promocji mogą skorzystać abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Grę kupicie taniej w brazylijskim regionie Sklepu Microsoft:

Aby uzyskać powyższą cenę skorzystajcie z kart podarunkowych do Sklepu Microsoftu (100 BRL za 75,79 zł w CDKeys).

W rozwinięciu wpisu znajdziecie szczegółową instrukcję opisującą proces kupna tanio Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny.

Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Jak kupić tanio Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny w Microsoft Store

Krok 1. Kup giftcardy o odpowiednim nominale w Eneba:

  • Eneba: 50 BRL – €8.72 (38,95 zł) z kodem LOWCYGIER
  • CDKeys: 100 BRL – 75,79 zł
  • Eneba: 100 BRL – €17.26 (77,07 zł) z kodem LOWCYGIER
  • GAMIVO: 100 BRL – 76,05 zł

Do zakupu Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny rekomendujemy 2x 100 BRL + 1 x 50 BRL za łączną kwotę 190,53 zł w Eneba. BRLe niewykorzystane w trasakcji zostaną przypisane do konta, można z nich skorzystać przy kolejnych zakupach.

Krok 2. Dodaj do konta MS Store brazylijski adres korzystając z Google.

Krok 3. Na karcie gry Call of Duty: Black Ops Cold War Zestaw Międzygeneracyjny w Sklepie Microsoftu naciśnijcie przycisk Encomendar/Comprar, a następnie Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Karty podarunkowe aktywuje się w momencie wyboru płatności (Resgatar um cartão-presente). Kody z giftcardów podajemy jeden po drugim. Pozostałe środki z zakupu pozostają przypisane do konta i można je wykorzystać w przyszłości na inne gry.

Sposób dokonania zakupu w brazylijskim Sklepie Microsoftu
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.