Komentarze do "Call of Duty: Black Ops za 82 zł"

 1. Promocja że hooo hooooo… w dodatku info na głównej. Widać komuś się nudziło…

  1. Przecież nikt nie zmusza nikogo do kupna. Informujemy o obniżkach. Akurat ta jaka jest nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jak już zaczeliśmy wrzucać info o przecenach CoDów na gamefly to i o tej ofercie napisałem bo zaraz by było, że jesteśmy niekompletni.
   Na śledziu jest, więc równie dobrze można tutaj wkleić.

  1. Dokładnie, jedyne co to trochę dziwne, bo lowcygier mają chyba w założeniu okazje cenowe, a nie jakieś żarty cenowe.

  2. @elano1000
   Dobra, ale nie musisz z tego powodu spinać pod każdym komentarzem, bo nikt nie potrzebuje żadnego z nich. Przecież remike również wcześniej dał na główną post o promocji gier 1C na Gamefly, podczas gdy były i HIB, i IG z tymi samymi grami. Dlaczego? Bo skoro wyskoczyło na Śledziu, to można wstawić. Z resztą to chyba nie jest dla ciebie kara, że widzisz takiego newsa, co? Rozumiem, żebyś płacił za to, że masz dostarczane ceny o promocjach, ale to wszystko jest przecież za darmo, więc radzę zacząć dziękować za każdego wstawionego newsa (bo sam pewnie w życiu byś tego nie znalazł, gdybyś w ogóle nie poznał tej strony), a nie narzekać.

  3. Znaleźć może bym nie znalazł, ale nie kupuję wszystkiego co ma w tytule „promocja”. Sama strona jest bdb, bo choć co ciekawego jednak wejdź sobie w opis „o nas” i przeczytaj założenia

   „Łowcy Gier to nowy serwis, mający za zadanie agregowanie i selekcję najciekawszych promocji na gry video. Informujemy o najlepszych cenach zarówno w dystrybucji pudełkowej, jak i cyfrowej.”

   Sprzeczność sama w sobie, więc dlatego bardzo trefna ta promocja, a jeśli już to jest to chyba powinno być zaadresowane do graczy z zachodniej strony, gdyż to dla niech będzie promocja, nie uważasz?

 2. Niestety Activision jest najgorszym wydawcą jeżeli chodzi o spadek cen i promocje, stare gry nadal mają wysokie ceny i beznadziejne promocje. Osobiście od długiego czasu poluję na Prototype 2 (z RadNet DLC bo to wycięty kawałek gry – co chyba załatwiło twórców), ale jedyna sensowna promocja była (którą przegapiłem) kiedyś to było 9,99$ za zestaw, teraz jest 2 razy drożej ;/