Bundle z najnowszymi częściami serii LEGO!

LEGO Super Bundle – £17.49

Zawiera LEGO Batman LEGO Batman 2, LEGO Lord of the Rings, LEGO Harry Potter Years 1-4 oraz LEGO Harry Potter Years 5-7

Wszystkie gry aktywują się na steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Bundle z najnowszymi częściami serii LEGO!"

  1. Choćby do Lego Władcy Pierścieni, w którym jest pełno dialogów. Jeżeli nie ma wersji PL to jak mam kupić to dziecku? 😉 Pozostałe gry również mnie interesuje czy choćby proste podpowiedzi będą PL i menu.

  2. @ddmyha – może niech się dziecko nauczy „play” „quit” i „settings” – chyba nie powinno to być aż takim problemem, a można obrócić to w coś pożytecznego!

  3. widze że Batman 2 i LOTR mają polskie wersje na Steamie, starsze nie

  4. Tu nie chodzi o zwykłe quit i play. Przecież lego władca pierścieni opowiada całą historię i tu potrzebna jest polska wersja. Mimo że to 5-latek, z czytaniem sobie radzi i podstawowe słówka już w przedszkolu przyswaja po angielsku. Ale w grach nie chodzi o tępe klikanie, tylko o rozumienie tego co się robi i po co to się robi;). W pozostałych ok rozumiem, bo tam zero dialogu, niemy film, każdy zrozumie, ale głównie o władcę pytam, czy po dodaniu do steam będzie możliwy wybór polskiej wersji. Jeżeli takiej nie ma, wolę dołożyć i kupić wersję pl.

   @DirtyMac
   I o to mi chodziło, dzięki.